ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Nový hvězdný golfový pár

11.01.2011 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Profesionální golf má nový hvězdný pár. Tvoří jej Dustin Johnson a Natalie Gulbis, kteří spolu začali potají chodit již začátkem listopadu poté, co bok po boku hráli na turnaji Wendy’s 3-Tour Challenge.

Veřejnost se o jejich románku dozvěděla, až když Gulbis v sobotu doprovázela Johnsona na posledních devíti jamkách třetího kola Hiundai Tournament of Champions. Gulbis byla oblečená od hlavy až k od značky Adidas, stejně tak jako Johnson je tváří značky.

Po skončení třetího kola Gulbis reportérům se smíchem prozradila, že spolu opravdu chodí. Dále se však ani jeden z nich k jejich vztahu nevyjádřil.  

Pětadvacetiletý Johnson a o tři roky starší Gulbis nejsou prvním duem, které je přemostěním dvou golfových tour. Například Arron Oberholser se oženil s Angie Rizzo a Ryuji Imada s Beth Bauer měli také dlouhý vztah.

Je ale celkem jasné, že Johnson s Gulbis přitáhnou daleko větší pozornost médií, jistě také proto, že jsou označováni jako nejatraktivnější golfový pár.

Johnson, který v roce 2010 na tour dvakrát vyhrál, byl součástí propagace turnaje Tournament of Champions a očekává se, že stojí na počátku velké slávy. Gulbis se minulou sezónu trápila, hlavně při zotavování po operaci zad. V sobotu novinářům sdělila, že ji po dlouhé době už nic nebolí.


Aneta Zárubová

 

Počet přečtení: 1 190
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017