Nešika Miller: Míčkem sejmul manželku!

14.12.2012 | Pavel Krejča | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Tahle rána se mu hrubě nepovedla. Sjezdařský mág Bode Miller (35) trefil manželku Morgan golfovým míčkem. Její krásná tvář se proměnila v jeden velký krvavý monokl!

Dvojnásobný vítěz Světového poháru a pětinásobný medailista v alpském lyžování golf miluje. Jenže jak bláznivě sjíždí pisty, tak šíleně si nejspíš počíná i s holemi.

Nejhorší pocit
Tentokrát na hřiště vyrazil s manželkou Morgan, s níž se oženil letos v říjnu. Napřáhl se, švihnul, kontakt s míčkem byl dobrý, ale výsledek hororový. Jeho milá se rázem svíjela v bolestech.

Naštěstí to spravilo pár stehů a půvabná profesionální volejbalistka jako zázrakem dál vidí. „Trefil jsem ji těsně nad oko. Byl to nejhorší pocit, který jsem kdy zažil,“ popsal Američan, jemuž se díky odvážnému a sebevědomému stylu říká Divoký pes či James Dean sjezdovek a barů pod nimi.

Stále ho miluji
Chvilky hrůzy vystřídala po návštěvě doktora úleva. Morgan sice má stále obličej nateklý jako přerostlou dýni, ale oko porušeno nebylo. „Necítím se úplně v nejlepší kondici,“ žertovala Morgan Millerová, za svobodna Becková.

Miller si uměl vybrat perfektní ženskou. Morgan totiž na něj není ani naštvaná. „Stále ho miluju!“ A pozitivní je, že na golf nezanevřela. „Den před nehodou to bylo poprvé, kdy jsem hrála osmnáct jamek a neztratila jsem ani míček. Už se těším na další lekci,“ prohlásila.

Golfový šampion
Její muž Miller je nadšeným golfistou, spíš maniakem. I před olympiádou v Turíně v roce 2006 se procházel dva týdny po hřištích v Dubaji. Handicap má 7, ale dřív se chlubil i číslem 3! Dokonce je mistrem světa v kombinaci obřího slalomu a golfu.

Těžko říct, co přesně se přihodilo, že sejmul svoji ženu. Možná ho oslnila její krása…