ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Nejlépe oblékanou hráčkou je Danielle Montgomery

06.03.2012 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Módní soutěže, kterou uspořádala Ladies European Tour společně se společností Mission Hills, se zúčastnila i Klára Spilková, která si v Číně zahrála svůj první turnaj sezóny. Hned napoprvé prošla cutem. Klára soutěžila s ostatními hráčkami nejen pomocí své hry, ale také pomocí svého oblečení.

Ve velmi žádané a úspěšné soutěži „Best Dressed player“ (Nejlépe oblékaná hráčka), nakonec vyhrála anglická hráčka Danielle Montgomery. Hlasovalo pro ni neskutečných 21,384 lidí. Hlasování probíhalo na internetu a dát hlas mohl každý. Klára nabádala k zasílání hlasů na svém facebookovém profilu. Pokud jste se ještě nestali jejími fanoušky na facebooku, můžete tak učinit a alespoň budete v obraze, kde právě Klára bojuje.

Druhá v pořadí skončila Číňanka, Shanahan Feng. Soutěž měla za úkol přilákat patřičnou pozornost a to se také podařilo. Během tří dnů tak na stránkách LET hlasovalo přes 100 000 uživatelů. Poté, co si Danielle převzala svou cenu v podobě náhrdelníku a náramku z perel od čínské společnosti značky HaiYU Pearl Co., se nechala slyšet, že se snaží vypadat dobře na každém turnaji a že ji překvapilo, kolik diváků pro ni hlasovalo. „Bylo to velmi vzrušující. Každý den jsem hodně přemýšlela, co si vezmu na sebe. Docela mi vyhovovalo, že to alespoň odvedlo pozornost od stresu před hrou,“ dodala.

V posledním kole sice nehrála nejlépe, ale celý týden strávený v Číně na prvním ročníku turnaje World Ladies Championship, si patřičně užila.


Aneta Zárubová

Počet přečtení: 2 196
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017