Natalie Gulbis o focení s namalovanými plavkami

15.02.2012 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Natalie Gulbis

Natalie Gulbis, loni 51. hráčka žebříčku LPGA, se poprvé objevila na titulní straně plavkového vydání prestižního časopisu Sports Illustrated Swimsuit Issue. Podle svých slov se vždycky chtěla v plavkovém vydání časopisu Sports Illustrated objevit, ten samý záměr měli i editoři časopisu, kteří také chtěli hvězdu LPGA na titulku obsadit. Nakonec se ale z reálných plavek vyklubal takzvaný body paint, což je pouhá barva na tělo. Natalie Gulbis se ke svému focení vyjádřila. Krátce před tím, než šlo vydání prestižního magazínu pro rok 2012 do tisku, prozradila devětadvacetiletá americká kráska své pocity z focení, co na to asi budou říkat její kolegové z golfu, a jestli by to udělala znovu.

Gulbis se v minulosti v plavkách objevila v časopisech jako je Maxim, FHM a ve svých kalendářích. Sports Illustrated je pro ni ale velká pocta. „Asi pro kteroukoliv ženu, která se nějak věnovala modellingu, nebo je profesionální sportovkyní, je to velká prestiž. Moc mě potěšilo, když mě oslovili,“ dodala. Nápad s barvou na tělo vzešel přímo od samotné golfistky, která se dotázala fotografů, jestli už někdy něco podobného v časopise dělali. Nakonec tak byla prví sportovkyní s namalovanými plavkami na holém těle. Focení prý bylo pohodlné a hráčka se vůbec nestyděla, „nakonec to vypadá, jako bych měla pravé plavky.“ Focení se odehrávalo v prosinci New Yorku, i když si časopis většinou vybírá tropické destinace.

Namalování plavek trvalo třináct hodin. Podle Gulbis je to neuvěřitelný proces,  další druh umění a navíc plavky měly i golfovou tématiku. „Fotit jsme začali v jedenáct večer, a když jsme skončili, smylo se to během jedné sprchy.“ Golf je pro americkou krásku daleko jednodušší, než focení, hraje ho už od pěti let, „nikdy jsem nic tak prestižního jako je Sports Illustrated v modellingu nedělala,“ přiznala se. Gulbis byla také dotázána, jak si myslí, že budou na fotky reagovat její kolegyně na LPGA Tour. Jako každá jiná sportovní organizace se LPGA snaží co nejvíce medializovat své hráčky. Toto pro ni bude jistě velké zviditelnění. „LPGA mě vždy podporovala a myslím si, že i ostatní hráčky to ví, že budou rády.“

Před rodinou to Gulbis nemohla utajit, kvůli focení běhala i několikrát denně.  „Má rodina věděla, že to pro mě byl vždycky takový sen, a kdybych mohla, rozhodně bych do toho šla znovu,“ přiznala se na závěr.

více foto na Sport Illustrated, stránky  Natalie Gulbis

Aneta Zárubová