Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

ME družstev dorostenců 2010 – ženy na 10. místě, muži na 14. místě

10.07.2010 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Pátek, 9. července – druhé kolo jamkovky

Naše dívky si snadno poradily s Norskem. Klára Spilková porazila Nikolinu Skaug 5/3,  Karolína Vlčková Marii Tonnesen 2/4 a debl Adéla Cejnarová, Kateřina Krásová vyhrál nad dvojicí Elisabeth Haavardsholm- Cesilie Hagen 1 Up. V další zápase se naše děvčata  utkají s týmem Rakouska, se kterým budou bojovat o 9. místo.

Muži zvítězili naFinskem. Body donesli Šimon Zach, který porazil Roope Kangase na 19. jamce, Martin Příhoda, který porazil Juhana Kukkonena 2/1 a debl Vojtěch Dostál-Adam Studený, který porazil dvojici Mikko Lehtovuri-Henri Tuovinen 2 Up.   Příštím soupeřem je družstvo Německa, se kterým budou bojovat o 13. místo.

Čtvrtek, 8. července – první kolo jamkovky

Reprezentační tým České republiky porazil v prvním kole jamkové části mistrovství tým Skotska 2/1. Body donesly v singlech Klára Spilková a Karolína Vlčková.
V dalším zápase nastoupí naše hráčky proti Norsku.

Chlapci podlehli týmu Španelska 3/2. Body donesli  Martin Příhoda a David Procházka.- V dalším zápase nastoupí pro družstvu Finska.

Středa, 7.7. – druhé kolo kvalifikace

V dnešním kole kvalifikace žen zahrála nejlépe Karolína Vlčková (+2), škrtal se výsledek Krásové (+12).   Klára Spilková tentokrát nebyla týmu oporou, vybrala si slabé chvilky, hrála 76 a 77.
Česká republika skončila v kvalifikaci  na 10. místě. Znamená to, že klesla do druhého flightu, což není žádná tragédie, naše hráčky budou bojovat o 9. -16. místo.
V kvalifikaci byly nejlepší Francie, Irsko a Španělsko.

V dnešní, druhém kole kvalifikace mužů hrál nejlépe Vojtěch Dostál (-1). Škrtal se výsledek Martina Pospíšila (+5).
Česká republika skončila na 16. místě (+25), neuhájila první flight a bude bojovat o 9. – 16. konečnou pozici. V nejlepším případě může vybojovat o jedno místo horší než vloni.
V kvalifikaci byly nejlepší týmy Rakouska, Německa a Francie.

Úterý 6. 7. – 1. kolo kvalifikace

Z českých hráček předvedla v Dánsku nejlepší výkon Kateřina Krásová +1. Adéla Cejnarová hrála +3.  Karolína Vlčková a Klára Spilková hrály +5. Pro český tým to znamená čtvrté místo (+5), zatím v prvním flightu.
Vede Francie (+1). O druhé místo (+5) se dělí  Španělsko a Irsko.

Z českých hráčů zahrál v Turecku nejlépe Martin Příhoda (-1). David Procházka hrál +1 , Šimon Zach +3.  Trojice Vojtěch Dostál, Adam Studený a Michal Pospíšil hrála svorně  +7.
Český tým je na  15. místě (+17), zatím daleko od prvního flightu.
Vede Anglie (-9)  před Francií (-4) a  Dánskem (-4).


Dorostenecká  reprezentační družstva České republiky se účastní Mistrovství Evropy družstev.  Od úterý 6. července  budou dorostenci  bojovat v tureckém Istanbulu, dorostenky v dánském Aalborgu.

Ženský šampionát proběhne  6. -10. července v dánském Aalborgu.  Šestičlená výprava je složena z hráček:  Adéla Cejnarová, Kateřina Krásová, Klára Spilková a Karolína Vlčková. Družstvo doprovází nehrající kapitánka Martina Dorníková a kouč Keith Wiliams. Dívky budou obhajovat vynikající 7. místo z loňského mistrovství ve finské Kokkole.

Mužský šampionát proběhne 6. – 10. července v tureckém Istanbulu, na hřišti Klassis Golf & Country Clubu. Osmičlenná výprava je složena z hráčů:  Vojtěch Dostál, Michal Pospíšil, Martin Příhoda, David Procházka, Adam Studený a Šimon Zach.  Družstvo doprovází nehrající  kapitán Miroslav Holub a kouč Millan „Kino“ Navarro.
Dorostenci budou obhajovat vynikající 8. místo z loňského mistrovství v holandském Utrechtu


Odkazy:    Klassis GCC        Stránky turnaje
Aalborg GC    Hřiště na satelitní mapě    Stránky turnaje