Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Naši hráči na evropských hřištích

25.09.2011 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Ženy GK Čechie na PMEZ 2011 - Řecko. Zleva Pavlíková, Černá, Váňová a Krásová

Souhrn víkendu:  
Ženy Čechie skončily na 4. místě PMEZ  v Řecku
Na MM Turecka skončili D. Procházka a Lieser na 21. místě, Vlčková desátá.
Q- School Eurpean Tour. Nikdo z trojice Ondřej Lébl, Marek Nový a Jan Ryb do dalšího kola kvalifikace nepostoupil.
Daniela Proroková neprošla cutem na  tunaji LET Access (LETAS) ve francouzkém Dinardu.

 

 

Neděle – 25.9.
MM Turecka ženy – poslední kolo.  Mezinárodní mistryní Turecka se stala Dánka Nicole Broch Larsen (-5), která vedla od prvního kola. Jediná Česka Karolína Vlčková obsadila 10. místo (+7).

MM Turecka muži  – poslední kolo. Mezinárodním mistrem Turecka se stal Holanďan Daan Huinzig (-8).  Dva naši hráči, kteří prošli cutem David Procházka a Ondřej Lieser se umístili svorně na 21. místě (+6).

Sobota 24.9.
MM Turecka muži 3. kolo:  23. David Procházka (+5), 31. Ondřej Lieser (+7). Aleš Procházka a Daniel Suchan neprošli cutem. Vede Eduard Amacher (-6).

MM Turecka ženy 3. kolo:  Karolína Vlčková si výkonem 71 polepšila o devět míst.  Dnes je na 10. pozici (+6). Vede Dánka Nicole Broch Larsen (-7).

PMEZ  ženy Korfu:  ženy GK Čechie skončily na  čtvrtém děleném místě. Mistrem Evropy se staly ženy německého St.Leon-Rot.  V individuálním pořadí skončila z českých hráček nejlepé Kateřina Černá na 7. místě.

Pátek 23.9.
Q- School Eurpean Tour . Žádný z českých hráčů do dalšího kola kvalifikace nepostoupil.

MM Turecka muži, 2. kolo: 19. David Procházka (+3),  24. Ondřej Lieser (+5),  67. Daniel Suchan (+16), 73. Aleš Procházka (+21).  Vede Edouard Amacher (-7).

MM Turecka ženy:  19. Karolína Vlčková (+7). Vede Dánka Nicole Broch Larsen (-6).

PMEZ ženy Řecko:   Ženy GK Čechie jsou po druhém kole   na druhém místě. Vedou hráčky německého St. Leon Rot.

Čtvrtek 22.9.
Q-school European Tour.

1. fáze kvalifikace.  Po třetím kole ve Fleesensee není ani jeden ze tří českých hráčů blízko postupu do prosincové 2. fáze. Postupovat bude 21 nejlepších hráčů. Naši jsou po třech kolech na těchto pozicích:  49. Nový, 57. Ryba, 89. Lébl

Daniela Proroková neprošla cutem na  tunaji LET Access (LETAS) ve francouzkém Dinardu.

Na MM Turecka mužů jsou po prvním kole:  10. David Procházka a Ondřej Lieser (+1),  58. Aleš Procházka (+7) a 77. Daniel Suchan (+13).  Vedou Adacher a Schneider (-3)

Na MM Turecka žen je Karolína Vlčková na 25. místě (+6). Vede Nicole Broch Larsen (-4).

Ženy GK Čechie jsou po prvním kole  PMEZ na Korfu na druhém místě (+1). Vedou hráčky německého St. Leon Rot (-6).

 


Tento víkend bude Českou republiku reprezentovat  na evropských šampionátech a turnajích mnoho českých hráčů.

Do  Turecké Antalye  vyjíždí hráči na Mezinárodní mistrovtsví Turecka.  Muži hrají na  hřišti PGA Sultan v Antalya GC, ženy na hřišti New Course Glora Resortu. Federace vysílá  Davida Procházku, Ondřeje Liesera a Karolínu Vlčkovou. Na vlastní náklady hrají Aleš Procházka a Daniel Suchan.

Na  Pohár Mistrů Evropských zemí žen cestují na řecký ostrov Korfu vítězky Extraligy, ženy GK Čechie. Družstvo jede ve složení Kateřina Černá, Kateřina Krásová,  Danisa Pavlíková a Šideri Váňová. Mistrovtsví je tříkolové, týmům se počítají dva nejlepší výsledky z každého kola.

Na turnaji LET Access ve Francii Dinard Ladies Open bude hrát profesionálka Daniela Proroková. Utká se zde s hráčkami Jade Schaeffer, Julie Greciet,  Danielle Montgomery,  Sofie Sandolo a další.

První fázi kvalifikce na příští ročník European Tour absolvují v německém Fleesensee  profesionálové Ondřej Lébl, Marek Nový a Jan Ryba.

 

Odkazy: … Stránky MM Turecka .. Stránky PMEZ v ŘeckuLETAccessQ School Fleesensee

foto Facebook