ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Montgomerie sdělil hráčům, s kým budou v Ryder Cupu hrát

24.09.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Kapitán evropského ryder-cupového týmu, Colin Montgomerie, řekl svým hráčům, kdo budou příští měsíc jejich partneři v prvních zápasech proti Spojeným státům. Montgomerie ve středu také prozradil, že v prvním dni hodlá nasadit všech dvanáct členů týmu.

Zveřejnil dvě pravděpodobné dvojice. Bratři Francesco a Edoardo Molinari si spolu zahrají v jednom zápase, stejně tak, jako Rory McIlroy a Graeme McDowell.

Spojené státy začnou obhajovat svůj loňský titul již 1. října na hřišti Celtic Manor ve Walesu. „Vím, kdo v pátek bude jako první na odpališti,“ řekl Montgomerie. Pak ale také dodal, že samozřejmě bere v potaz i případ, že by onen hráč nastoupit nemohl. Podle jeho slov, hráči již vše vědí. Je prý důležité jim dát vědět dříve, aby se připravili. „V tomto ohledu, nevidím důvod, proč bych měl před nimi dělat tajnosti,“ uzavřel Montgomerie.

V roce 1999 na Brookline tehdejší evropský kapitán, Mark James, nechal tři hráče na lavičce až do posledního dne, kdy tým USA nakonec vyhrál. Montgomerie proto řekl, že chce, aby si každý hráč zahrál již v prvním dni. S hráči prý již mluvil a všichni s ním souhlasili. Podle Montgomerieho jsou některé páry i dokonce jasné, jako například italské bratrské duo. Další rozdělení hráčů ale prozradí až v předvečer turnaje.


Aneta Zárubová

 

Počet přečtení: 1 008
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017