ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Montgomerie: Ryder Cup bez Woodse?

11.08.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Kapitán evropského rydercupového týmu, Colin Montgomerie doufá, že bude Tiger Woods na podzim ve Walesu tvořit součást amerického týmu. Podle mnohých by Woodsova absence měla negativní vliv na status turnaje.

„Velmi by mě potěšilo, kdybych viděl Tigera hrát, událost sama o sobě by tím utrpěla, kdyby chyběl. Moc mu držím palce a cítím, že na Ryder Cupu hrát bude,“ zněla Montgomerieho slova. S největší pravděpodobností se Tiger nedostane mezi prvních osm hráčů, kteří se kvalifikují. Podle Montgomerieho by to ale Woods mohl ještě zvládnout, zahrát dobře na US PGA a do top 8 se dostat.

 Montgomerie, který tento rok sám řeší manželské problémy, se také vyjádřil ke spekulacím ohledně své rezignace na post evropského kapitána, kvůli osobním důvodům. Sedmačtyřicetiletý hráč přiznal, že nemá tušení, odkud se spekulace vzaly. „Pro mě je to jedna z největších ctí, jaké se může evropskému golfistovi dostat, a já osobně si užívám každou minutu kapitánských povinností“, dodal. Nikdy o ničem podobném údajně ani neuvažoval.


Aneta Zárubová

 

Počet přečtení: 1 289
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017