Češky na MM Německa žen

23.05.2014 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Marie Luňáčková

Mezinárodní mistrovství Německa žen, Friedrichsruhe, Německo (22. – 25.5.2014)

Neděle – 4. kolo
Finka Oona Vartiainen (-6) stáhla náskok Němky Hoffmeister a získala titul Mistryně Německa pro rok 2014.

České hráčky si na mistrovství vedly velice dobře. Dvě se vešly do Top 10, což je historicky jeden z nejlepších výsledků. Marie Luňáčková se umístila na 6. pozici (+3) a Michaela Fabiánková skončila na 9. místě (+5).

Konečné Top 10 a české hráčky:

Sobota – 3. kolo
Němka Thea Hoffmeister  (-4) udržuje vedení a má náskok  dvou úderů na druhou Finku Oonu Vartianen (-2). Nejlépe umístěnou Češkou je Marie Luňáčková na 10. místě (+4).

Top 10 třetího kola a české hráčky:

 

Pátek – 2. kolo
Vedení převzala domácí Thea Hoffmeister (-3). Marie Luňáčková se propracovala na třetí místo (-1). Po druhém kole je cut pro 60 hráček. Nepostupují Frýdlová, Melichová a Františka Luňáčková.

Top 10 a české hráčky v druhém kole:

 

Čtvrtek – 1. kolo
Po prvním kole jsou nejlépe umístěnými Češkami Eliška Kocourková na pátém a Michaela Fabiánková na šestém místě, obě se skóre 72 (-1).

Top 10 prvního kola a umístění českých hráček:

 

Před turnajem
Mezinárodní mistrovství Německa žen je také tradiční termín u našich sousedů, jen s tituly jsme na tom hůře. Pokud mě paměť neklame, nemáme z tohoto mistrovství žádný. Mistrovství se odehraje v německé Friedrichsruhe v Golf Clubu Heilbronn-Hohenlohe.

ČGF na tuto akci vyslala Michaelu Fabiánkovou, Marii Luňáčkovou a Johanku Šteindlerovou. Na přihlašovací listině jsou dále Kristýna Abrahámová, Kristýna Frýdlová, Eliška Kocourková, Johanka Luňáčková, Františka Luňáčková a Jana Melichová.

 

Odkazy: … GC Heilbronm-HohenloheHřiště na satelitní mapěStránky turnaje

.