ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Mickelsona prodává svoji luxusní rezidenci

02.02.2012 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Golfová legenda, Phil Mickelson se rozhodl prodat svou luxusní rezidenci v jižní Kalifornii. Architektonicky a designově dokonalá vila je k mání  za sedm miliónů dolarů. Mickelson v minulosti sice neprošel cutem na turnaji Farmers Insurance Open, nyní se ale zdá, že se více soustředí na budoucnost. Odhodlal se k velkému kroku, a sice změnit domov.

Podle deníku Market Watch se s ženou Amy rozhodli dát jejich luxusní dům, Rancho Santa Fe k mání za 7 miliónů dolarů. Realitní agenti se shodují, že je jeho rezidence opravdu unikátní, hlavně co se použitých materiálů a soukromí týče. Sídlo o rozloze 882 metrů čtverečních s pěti pokoji v toskánském stylu leží na pozemku o rozloze necelých pěti akrů.

Mickelson měl navíc k dispozici dvě vilky pro hosty, bazén a jako lahůdku i soukromý patovací green. Jeho rezidence je jednopodlažní, tedy nenajdete v ní žádné schody a všude je kladen velký důraz na detail. Golfista je milovníkem mramoru a podle toho vypadá i interiér vily, která je mimo jiné také vyzdobená mozaikami od známého umělce Petri Bersageho, který se podílel na fontáně Bellagio.

Sám Mickelson se ke svému plánovanému stěhování zatím nevyjádřil.


Aneta Zárubová

Počet přečtení: 1 648
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017