Mickelson vede, Čejka je o ránu lepší než Spieth

14.02.2016 | Dagmar Dandová | publikováno v rubrice Novinky, V zahraničí

220x75hPGA Tour – AT&T Pebble Beach Pro-Am – hřiště Pebble Beach Golf Links Pebble Beach, CA, USA. Datum: 11.-14.2.2016 FedExCup Body: 500 attpbgolf.com

3. kolo

Philu Mickelsonovi bylo 27 let, když poprvé vyhrál AT&T Pebble Beach Pro-Am. Nyní je mu 45 let a má dobře nakročeno k tomu, aby na svém 20. startu v Monterey Peninsula získal již pátý titul.

Se skore -16 je Lefty v čele leaderboardu s náskokem dvou ran nad Japoncem Hiroshi Iwatou.

“Je to takové duchovní pouto, pokud máte rádi golf tak, jako my všichni tady,” řekl vítěz pěti majorů a dodal: “Opravdu bych si přál zahrát zítra dobré kolo.”

Mickelson naposledy získal titul na PGA Tour v roce 2013, když vyhrál The Open Championship. Od té doby se během 49 startů umístil pouze šestkrát v TOP 10.

“Zítra mě ve finále čeká v Pebble Beach příležitost, na kterou čekám už dlouho,” dodal Phil Mickleson.

To světová jednička Jordan Spieth je v Monterey na poslední dělené 54. příčce se skore -1, stejně jako třeba Dustin Johnson.

Český rodák Alex Čejka je se skore -2 na T46.