ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Mickelson: “Mám nakročeno na dobrou sezonu!”

18.02.2016 | Dagmar Dandová | publikováno v rubrice Novinky, V zahraničí
A A A
2015 U.S. Open

Phil Mickleson na US Open

V pátečním kole turnaje AT&T Pebble Beach Pro-Am v Monterey Peninsula Country Club Phil Mickelson (45) zahrál 65 ran a dostal se do čela leaderboardu.

Vypadalo to, že by mohl po třech letech opět na PGA Tour vyhrát. Lefty naposledy skoroval v roce 2013 na The Open Championship.

Nakonec vítěz pěti majorů skončil o pouhý jeden úder na druhém místě za Vaughnem Taylorem.

“Prostě jsem se cítil uvolněně,” řekl po turnaji a dodal:Hrál jsem rovné drivy, dobře jsem se přibližoval železy a padaly mi tam putty.”

Ve třech startech na čtyřech posledních eventech Mickelson skončil třetí, jedenáctý a druhý.

“Když se na Phila podíváte, vidíte jednoho z deseti, patnácti nejlepších hráčů vůbec. Jestli někdo dokáže stále vyhrávat, tak je to právě on,” řekl o něm David Duval, bývalá světová golfová jednička: “Od něj vždy můžete čekat solidní hru. Stále na sobě pracuje a věřím, že dosáhne dalšího majoru. Možná dvou… Nikdy nevíte.”

Na konci minulé sezony začal Lefty spolupracovat s novým koučem Andrew Getsonem. Pilují nejen jeho postoj, údery, drivy, ale hlavně hlavně krátkou hru. S tám má vítěz 42 PGA turnajů stále pod tlakem trochu problém.

“Nejpozitivější na tom je, že mě golf stále baví i po těch letech, co jsem strávil na hřišti. Pořád je to zábava,”  uvedl Mickelson i poté, co mu uniklo první místo na eventu minulý týden. “Naučil jsem se mít kontrolu nad míčkem a díky tomu je to mnohem snadnější!”

 

Počet přečtení: 824
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017