ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Mickelson je opět samá výmluva

25.01.2012 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Mickelson dá opět šanci někomu jinému si zahrát na únorovém turnaji. Pětašedesátý hráč světového žebříčku získá příští měsíc místo na turnaji WGC- Accenture Match Play poté, co Phil Mickelson řekl, že se nezúčastní. Stane se tak již potřetí v historii turnaje, kdy se z turnaje omluvil.

Mickelson, který hrál v turnaji Humana Challenge poprvé za pět let, má vždy z jara problém s časem jarních prázdnin svých dětí. Právě jejich jarní prázdniny mu kolidují s turnajem WGC- Accenture Match Play. Protože již v minulosti několikrát prohlásil, jak je pro něj čas s rodinou důležitý, i tentokrát si vezme volno a bude se svými třemi dětmi a ženou Amy.

Turnaj se hraje v období 22. -26. února. „Zmeškám i tento ročník, jelikož jsme se s rodinou rozhodli jet na dovolenou,“ řekl v neděli po třetím kole turnaje Humana. Nyní je na patnáctém místě ve světovém žebříčku.

Mickelson v historii Match Play příliš úspěchu neměl, v roce 2004 se dostal do čtvrtfinále, a to bylo zatím nejdále, kam dosáhl. Vyhovují mu spíše turnaje na západním pobřeží USA a na Havaji. Sedmnáct ze svých 39 titulů na tour vyhrál mimo Floridu. Mickelson plánuje, že bude hrát i v turnaji Farmers Insurance Open v San Diegu, také Waste Management Phoenix Open, Pebble Beach AT&T National Pro-Am a Northern Trust Open.


Aneta Zárubová

Počet přečtení: 1 650
Komentáře
 • Renda napsal:

  Uzasny clanek odsuzujici Mickelsonovu potrebu byt s rodinnou kdyz maji deti prazdniny? Vubec nechapu zamer tohoto clanku, ktery bych cekal spise na domene blesk.cz nez tady. Smutne.

 • Honza napsal:

  A co je spatneho na tom stravit cas s rodinou?

 • Zdenek napsal:

  Priznam se, ze moc nechapu ten titulek? To uz zavani trochu bulvarem… :(

 • Zapoj se do diskuze

  Jméno:
  E-mail:
  Váš příspěvek:

  TOPlist
  Mediaboard Square 300 Skanska
  Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017