Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Michael Jordan si vysloužil zákaz vstupu na hřiště

30.11.2012 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Michael Jordan

Golfová etiketa není žádnou novinkou. Všichni víme, co se sluší a patří nosit na golfové hřiště, i když poslední dobou pravidla hodně povolila. I přesto si ale na vhodné oblečení někteří golfisté dost potrpí. Takoví pobouření členové klubu můžou člověku hrajícímu v něčem, co odporuje etiketě, pěkně zavařit. Své o tom ví i legenda NBA a pravidelný účastník pro-amů, Michael Jordan. Ten vzbudil rozruch na prestižním hřišti v Miami, když se odmítl přizpůsobit pravidlům oblékání klubu.

Podle deníku New York Post byl na svůj prohřešek upozorněn na dvanácté jamce. Na hřiště La Gorce Country Club si totiž vzal šortky s militaristickým vzorem. Na hvězdného sportovce si pro jeho nevhodné oblečení ztěžovali členové klubu. Jordan odmítl variantu, že by odešel zpět do klubovny a převlékl se a do klubu již nebude pozván.

Jordan sám přiznal, že kalhoty opravdu měl a na hřišti v nich prý hrál již několikrát. Podle jeho slov ho na ně před tím nikdo nikdy neupozornil a už vůbec ne na pravidla oblékání. Opravdu odmítl přerušit hru na hřišti a tak si v klubu vysloužil zákaz hry.

 

Aneta Zárubová