ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

ME družstev seniorů, Polsko

09.09.2014 | Pavel Pilip | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Mistr Evropy 2014 - Irsko

ME družstev seniorů, Wejherovo, Polsko (2. – 6.9.2014)

Ve dnech 2-6.9. se v Polsku konalo ME družstev. Senioři dvaceti zemí bojovali o umístění v šestidenním turnaji.  Českou republiku reprezentovali František Foldin, Luboš Hakl, Milan Kotáb, Ctirad Matějka, Filip Novák a Pavel Pilip.

Hrálo se v krásném areálu Siera Golf Club poblíž města Gdaňsk. Mistry Evropy pro rok 2014 se stali Irové (na obrázku) před Švédy a Angličany. Po prvním dnu, kdy se hraje kvalifikace na rány, se český tým zařadil na 17 místo. To se podařilo uhájit i po druhém hracím dnu na rány, nejhorší výsledek v týmu se škrtá a výsledky ostatních pěti se sečtou.

Následovala jamková hra, kde Česko nejdříve porazilo Izrael a pak prohrálo s Lucemburskem. Rozhodující souboj o 17. místo svedli Češi se Slovinci a zvítězili. Oplatili jim tak porážku z loňského ME v Maďarsku, kde skončili na 16. místě .

Problém výpravě dělala vysoká rychlost greenů, Češi na ni nebyli připraveni. Také neúčast některých hráčů z popředí kvalifikačního žebříčku (Polavka, Kvaček, Iliadis,), kteří se z různých důvodů nezúčastnili, k lepšímu umístění nepomohla.

Odkazy: … Sierra GCHřiště na satelitní mapěStránky turnajeStránky českých seniorů

 

.

Počet přečtení: 1 937
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017