McIlroy je možná opravdový kavalír

08.06.2012 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Britskými, irskými i americkými médii koluje jedna velká otázka, a to jestli Rory McIlroy splatil své bývalé přítelkyni hypotéku na byt. Američanka Holly Sweeney, která se s McIlroyem rozešla minulý rok, tyto spekulace ale popírá. Deník Irish Independent se celým případem detailně zabývá a je vůči tvrzení mladé americké modelky z Hollywoodu velmi skeptický. Jakoby chtěl z McIlroye udělat opravdového kavalíra, který nenechá svou bývalou přítelkyni, lidově řečeno, ve štychu.

Spekulovat se začalo s tím, že se Sweeney rozhodla svůj luxusní belfastský byt v posledním patře, prodat. Nyní ho nabízí za 660 000 liber, což je v přepočtu 19 miliónů korun. Jednadvacetiletá modelka popřela, že by byt se svým bývalým přítelem koupili, i když přiznala, že se na něj společně dívali, když byli ještě pár. Spekulace rezolutně odmítla a řekla, že jí ke splacení hypotéky na byt pomohlo několik okolností. Když se jí reportéři ptali, jak dokázala byt splatit řekla, že neví a je sama překvapená, jak všechno zvládla.

Sweeney má podepsanou smlouvu s modelingovou agenturou Assets sídlící v Dublinu a objevuje se na irském televizním kanálu TV3’s. McIrloy, který nyní randí s tenisovou hvězdou Caroline Wozniazcki, byl její dětskou láskou.

 

Aneta Zárubová