MatusPrihoda

Stanislav Matuš a Martin Příhoda

PGA of Germany – Sparkasse Open 2017, Bochum, Německo (6. – 8.7.2017)

Sobota – 3. kolo
Stanislav Matuš zahrál ve třetím kole podruhé 64 ran, tentokrát s devíti birdie a jedním bogey. S celkovým skore -18 skončil na skvělé 6. pozici.
Martin Příhoda hrál v posledním kole 74 ran a umístil se na konečné 43- příčce (-2).
Turnaj v Bochumi byl festivalem výsledků hluboko pod par. Šestnáct hráčů nemá ve skorkartě žádný výsledek kola vyšší než 69 ran.
Zvítězil Němec Hinrich Arkenau (-24), který se v prvním kole uvedl rekordním výsledkem 59 ran.

Leaderboard

*

Pátek – 2. kolo
Stanislav Matuš zahrál skvělé kolo. Čistých osm birdie,  64 ran vyneslo českého hráče o dvě desítky pozic vpřed, mezi nejlepších deset hráčů. Aktuálně je na 6. místě probíhajícího kola.
Martin Příhoda také hrál velmi dobře. Šest birdie a tři bogey, 69 ran,  ho posunuly dopředu, do třetí desítky průběžného pořadí.

*

Čtvrtek – 1. kolo
Matuš zahájil sedmi birdie a pěti bogey, dvěma ranami pod par. Je na 29. místě (-2).
Příhoda hrál o ránu více s pěti birdie a čtyřmi bogey, 71 ran. Přespí na 40. místě (-1).

Vede Němec Hinrich Arkenau. Hrál rekordní skore 59 ran s třinácti čistými birdie.

*

Úvod
Stanislav Matuš a Martin Příhoda hrají v německé Bochumi čtrnáctý turnaj kalendáře Pro Golf Tour 2017.
Stanislav Matuš vstupuje do turnaje z elitní, 5. pozice žebříčku.
Hraje se na hřišti Bochumer GC a parem 72.