Masters byl žní pro značku Ping

10.04.2012 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Bubba Watson

Tři hráči Ping na prvních třech místech Masters je obrovským úspěchem výrobce holí Ping a nejúspěšnějším major turnajem v třiapadesátileté historii značky.  Holemi Ping hraje vítěz Masters Bubba Watson, poražený finalista Louis Oosthuizen a dělený třetí Lee Westwood.

V první pětici světového žebříčku jsou tři hráči značky Ping.  Na třetím až pátém místě jsou Lee Westwood, Bubba Watson a Hunter Mahan.  Na finančním žebříčku má Ping dva hráče na nejlepších místech. Žebříček vede Bubba Watson, druhý je Hunter Mahan. V žebříčku FedEx si pozice prohodili.  Vede Mahan, Watson je druhý.

 

John A. Solheim

„Byl to skvělý víkend pro rodinu Ping a pro Bubbu Watsona,“ řekl John. A. Solheim, šéf firmy. „Letos má za sebou řadu dobrých umístění,  s manželkou Angie adoptovali chlapečka, vyhrál svůj první velký major a je v golfu čtvrtý na světě. Zaslouženě bude velmi slavným  šampionem. Louis a Lee mohou být hrdí na své výkony, Louisův albatros na druhé jamce byl opravdu úžasným momentem v historii, který bude navždy spojen se značkou Ping. Stejně tak Watsonů úder wedge z lesa omotaný kolem stromů, který skončil 9 metrů od jamky. Watsonův putter Redwood Anser bude nejnovějším přírůstkem do sbírky Ping Zlatý Putter. Bude padesátým čtvrtým putterem Ping, který pomohl vyhrát major. Více než kterákoli jiná značka,“ řekl Solheim.

Watson je také nejdelším hráčem túry. Se svým celorůžovým driverem G20 má průměr délky drivů 313,1 metrů.

Kromě putteru Redwood Anser má Watson v bagu plno technologie Ping:
Driver G20  (8,5 °),  G20 4-dřevo (16,5 °), S59 železa (3-PW), Tour-W ® wedge  (52 °, 56 °), a Tour-S ® Rustique (64 ° / TS).

.