Má Woodsova exmanželka hokejistu?

27.12.2012 | Pavel Krejča | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Ve Švédsku to mají někteří za hotovou věc. Exmanželka Tigera Woodse Elin Nordegren prý chodí s reprezentačním hokejistou Douglasem Murraym!

Blonďatá švédská modelka, která s nejslavnějším golfistou žila sedm let a má s ním dvě děti, byla s obráncem San Jose Sharks viděna v nočním klubu Rose ve Stockholmu a také v Miami v podniku Hyde. Podle svědků se spolu Elin a Douglas objímali a jejich chování nebylo rozhodně jen kamarádské.

Hledá útěchu
Když se v roce 2009 provalila Tigerova aféra s několika milenkami, byla Elin na dně. Vysoudila sice v přepočtu 2 miliardy korun, ale ponížení se jí překonává těžce. Proto hledá po ztroskotaném manželství útěchu.

Je to pořízek
Po rozvodu pár měsíců randila s podnikatelem Jamiem Dingmanem, ale zdá se, že oporu našla až v hokejovém pořízkovi (191 cm, 110 kg) s kulatou tváří, kterému je stejně jako Elin 32 let.

Nordegren s Murraym se údajně scházeli už v létě. Tehdy však oba milenecký vztah popřeli. „Máme společné kamarády a jsme jen přátelé,“ řekl švédskému listu Expressen důrazný bek. Po posledním rande nechtěl nic bližšího komentovat.

 

.