Má se Bradley za co stydět?

13.07.2012 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Keegan Bradley je náležitě pyšný na své dětství, které prožil v Nové Anglii ve Spojených státech. Ale nyní se ukázalo, že šampion z PGA strávil určitou část svého dětství v kempovacím voze v Massachusetts se svým otcem. Přiznal se, že jeho maminku vždy rozesmutní, když o tom mluví, protože si myslí, že to zní, jako kdyby měl špatné dětství. „Právě kvůli mamince jsem o svém dětství hodně dlouho nemluvil, ale měl jsem náhodou úžasné dětství. Někdy jsem si připadal jako ve filmu,“ říká Bradley.

Dvojnásobný vítěz a PGA Tour se narodil ve Vermontu, kde závodně lyžoval a také hrál golf. Jeho tatínek působil jako klubový profesionál na jednom místním hřišti. Na pár měsíců se s otcem odstěhoval do přívěsu v období, kdy se rodiče rozváděli. Od té doby už uplynulo mnoho času a Badley na tu dobu vzpomíná s úsměvem ve tváři. „V takovém zvláštním smyslu jsem na ta léta hrdý. Mámě se snažím vysvětlit, že je to úžasný příběh a lidé ho rádi poslouchají,“ dodává golfista.

Fotografie onoho přívěsu, který je na fotce, má Bradley nyní nalepenou na skříni ve své ložnici v Jupiteru, kde nyní bydlí. Američan se stal hvězdou ze dne na den, když jako nováček na PGA Tour vyhrál v roce 2011 turnaj PGA Championship.

 

Aneta Zárubová