LPGA – Volunteers od America. Zkráceno na dvě kola, zvítězila Sung Hyun Park

02.05.2018 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A
sung-hyun-chip-in

Sung Hyun Park

LPGA – Volunteers of America Texas Classic, The Colony, Dallas, Texas (3. – 6.5.2018, časový posun -7 hodin)

Neděle – 2. kolo
Z turnaje pronásledovaného ve čtvrtek a pátek nepřízní počasí se podařilo dohrát pouze dohrát dvě kola.  Byl zkrácen na 36 jamek.
Zvítězila Korejka Sung Hyun Park (-11). O rán zpět obsadila druhé místo Američanka Lindy Duncan (-10). Třetí příčku obsadila Číňanka You Liu (-9).

Další umístění:  4. A.Jutanugarn (-8),  6. Ashok (-7), 8. Lydia Ko (-6), 12. Chun (-5), 23. Hemderson, M.Jutanugarn (-3), 46. Woods, Davies (-1).
Hranice cutu  pro druhém kole slouží tentokrát pouze pro určení výplat. Bez prémie zůstanou např:  Hedwall, Kerr, Gal, Mirim Lee, Morgan, Sobron, Tseng, Lin, Staci Lewis, Allen, Gulbis, Clyburn.

Konečné pořadí

.

FlagVOASobota – 1. kolo
První kolo turnaje se podařilo dohrát v sobotu v opět hodin odpoledne. Druhé kolo odstartovalo v půl čtvrté. Ve 20:15 bylo pro tmu přerušeno a bude se dohrávat v neděli.

Po první kole byly v čele Korejky Jenny Shin a Sung Hyun Park s výsledkem 65 ran (-6).

Leaderboard

.

FlagVOAPátek – 1. kolo
Turnaj pronásleduje špatné počasí. Ranní start náhradního prvního kola se pro déšť zpozdil a kolo zůstalo nedohráno.
V čele je před sobotní dohrávkou Korejka Sung Hyun Park se čtrnácti  dohranými jamkami a skore -6.

Leaderboard

.

FlagVOAČtvrtek – 1. kolo
Divoký vítr přes s rychlostí přes 50 km/h, který  pohyboval míči na greenech, déšť a blesky donutily pořadatele zrušit první kolo. Startovat se bude znovu v pátek od 7:00 místního času.

.

.

.

FlagVOAÚvod
Volunteers of America je náboženská nevýdělečná organizace, která poskytuje cenově dostupné bydlení lidem a další pomoc s nízkými příjmy po celých Spojených státech. Turnaj se hraje po šesté, první ročník se uskutečnil v roce 2013.
Na start se postaví, Lydia Ko, SY Park, Nordqvist, sestry Jutanugarn, Henderson, Woods, Lincicome, Stanford. Z světové špičky turnaj vynechávají Inbee Park, Thompson, sestry Korda, Wie nebo Hull.

Hraje se na hřišti Od American, na břehu jezera Lewisville, na severním předměstí Dallasu. Hřiště má par 71 a délku 5.921 metrů.

Dotace turnaje je 1,3 milionu dolarů. Loni zvítězila Hanu Nomura, Jessica Korda źískala 3. místo.

Odkazy:   Old American GC     Hřiště na satelitní mapě    Stránky turnaje    Loňské zpravodajství

.