15.08.2018 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice V zahraničí
Ondřej Lieser

PGA of Germany – ProGolf Tour, Starnberg Open, Německo (16. – 18.8.2018)

Sobota – finálové kolo
Ondřej Lieser ve finálovém kole získal další tři příčky pořadí. Skončil na třináctém místě a vydělal 500 Eur. Hrál skvělá tři kola 69,68,69 (-8). V posledním hrál šest birdie a tři bogey, tři pod par. Utrhnou se ze 6. místa žebříčku se nepodařilo.

Zvítězil Němec Daniel Wünsche a ze Stanrbergu si odváží 5.000 Eur.

Konečné výsledky

.

Pátek – 2. kolo
V druhém kole se Ondřej Lieser ještě o ránu zlepšil. Přinesl eagle, tři birdie a dvě bogey, 68 ran, tři pod par a dosedl na 16. místo (-5).
Michal Pospíšil zopakoval výsledek 70 ran, se dvěma birdie a jedním bogey, jednu pod par. S celkovým skore je na 35. místě (-2).
Cyril Suk neprošel cutem.

Vede Francouz Julien de Poyen (-11) před trojicí Osipov, Wünsche, Schwartz se skore -9.

Leaderboard

.

Čtvrtek – 1. kolo
Z Čechů je po prvním kole nejvýše Ondřej Lieser na 25. místě. Hrál 69 ran se dvěma opačnými devítkami. První devítka s šesti birdie – šest pod par, druhá devítka s jedním birdie a pěti bogey – čtyři nad par.
O ránu více hrál Michal Pospíšil. Eagle, tři birdie a čtyři bogey daly 70 ran a 42. pozici (-1).
Cyril Suk je s výsledkem 78 ran v druhé stovce pořadí.

Vede Francouz Julien De Poyen (-7).

Leaderboard

.

StarnebrgClubhausÚvod
Ondřej Lieser, Michal Pospíšil a Cyril Suk se na severním cípu Starnbernského jezera, jihozápadně od Mnichova, účastní devatenáctého turnaje kalendáře ProGolf Tour – Stanberg Open.
Ze špičky žebříčku se účastní Howie, Robb, Lafon, Arkenau, Kolbing nebo Gradecki.

Na pátou pozici žebříčku, která na konci série bude znamenat plnou kartu na příští ročník Challenge Tour ztrácí Lieser na šesté pozici pouhých 815 bodů.

Hraje se na hřišti GC Starnberg s parem 72 a délkou 6.272 metrů z bílých odpališť.

Dotace turnaje je 30.000 Eur. Loni zvítězil Max Schmitt (-18).

Loni tady hrál pouze Stanislav Matuš a skončil na 12. místě (-9). Uhájil 5. pozici a kartu nakonec získal.

Leaderboard

Odkazy:   GC Starnberg    Hřiště na satelitní mapě    Stránky turnaje   Webkamery