13.07.2019 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice V zahraničí
Ondřej Lieser, Michal Pospíšil

PGA of Germany – Broekpolder International Open 2019, Rotterdam, Holandsko (11. – 13.7.2019)

Sobota – 3. kolo
Ondřej Lieser zahrál v posledním kole svůj nejlepší výsledek na turnaji, poprvé pod par, 71 ran. Polepšil si a obsadil konečné 25. místo (E). Vydělal si 365 Eur.
Michal Pospíšil neprošel cutem po druhém kole, ve kterém hrál 77 ran.

Zvítězil Francouz Hubert Tisserand (-11) a získal prémii 5.000 Eur. Druhé místo obsadil Němec Florian Fritsch (-10). Třetí místo obsadili Holanďan Bootsma, Němec Long a Francouz Mory (všichni -6).

Další umístění: 8. H.Arkenau (-4), 12. Fleer, Bem (-2), 16. Van West (-1), 25. Rusch, John (E).

Konečné výsledky

.

Pátek – 2. kolo přerušeno
Druhé kolo bylo  přerušeno kvůli dešti a pokračovalo od půl páté. Poté bylo pro tmu přerušeno a bude pokračovat v sobotu ráno. Lieser má za sebou devět jamek se dvěma birdie a jedním bogey. Je v druhé desítce průběžného pořadí (-1).
Michal Pospíšil má také odehráno devět jamek s jedním bogey a ve čtvrté desítce pořadí (+1), zatím přesně na hranici postupu.

Leaderboard

.

Čtvrtek – 1. kolo
Lieser i Pospíšil hráli v prvním kole shodně 72 ran, v paru a jsou na 38. místě (E).
Lieser hrál tři birdie, bogey a double bogey, Pospíšil čtyři birdie, dvě bogey a double bogey.

Vede Francouz Hubert Tisserand. Hrál čistých sedm birdie, 65 ran (-7). Na druhé pozici přenocuje holandský amatér Stan Kraai (-6), Na třetí pozici je Francouz Leonard Bem (-5).

Další pozice:   9. Gautier, Van West, Arkenau (-2), 22. John (-1), 38. Rush (E), 59. Long (+2), 78. Walz (+3), 97. Fleer (+4), 119. Boshard (+6), 152. Pietsch (+16).

Leaderboard

.

Úvod
Profesionálové Ondřej Lieser a Michal Pospíšil se účastní sedmnáctého turnaje kalendáře Pro Golf Tour 2019.  Broekpolder International Open 2019 se koná v holandském Vlaagardingenu, předměstí Rotterdamu.

Na startu budou ze špičky žebříčku, Long, John, Van West, Rusch, Arkenau, Gautier a třicítka holandských hráčů v čele s vítězem z Lipska Dylanem Boshartem.

Ondřej Lieser vstoupí do turnaje z 21. místa žebříčku Order of Merit.