11.07.2017 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice V zahraničí

HinnerovaLucie103LETAS – Ribeira Sacra Patrimonio de la Humanidad International Ladies Open 2017, Lugo, Španělsko,
(12. – 14.7.2017)

Pátek – finálové třetí kolo
V závěrečném kole pokazila Hinnerová první devítku, hrála tři rány nad. V druhé devítce se prala s nepřízní, hrála osm parů a jedno bogey. Turnaj uzavřela výsledkem 74 a umístila se na konečném 23. místě pořadí (+3), které sdílí s vítězkou z Casa Serena Lucií Andre.
Zvítězila Angličanka Emma Goddard, která v play-of zdolala francouzskou amatérku Salome Zasio (obě -6). Třetí místo obsadila Španělka Silvia Baňón (-5).

Další umístění:  5. Rominger (-4), 9. Pegova, Sauzon (-3), 11. Sobron (-2), 15. Prat (-1), 16. Alonso (E), 23. Gilly, Maisongrosse, André, Maisongrosse (-3).

Leaderboard

*

HinnerovaPutter43

Lucie Hinnerová

Čvrtek – 2. kolo
Lucie Hinnerová skvěle ukončila druhý hrací den. Čtyři birdie a jediné bogey daly skore 67 ran, tři pod par. Po dvou kolech je s celkovým skore -1 na pěkném 13. místě a v bezpečné vzdálenosti sedmi ran od hranice cutu (+6).
Šideri Váňová neprošla cutem.  Skore 74,77 +11 ji odsunulo na 68. místo, pět ran za hranicí postupu.

Úvod
České profesionálky Lucie Hinnerová a Šideri Váňová se ve španělském Augas Santas Balneario & Golf Resort účastní devátého turnaje kalendáře LET Access. Postaví se proti početným Španělkám, mezi kterými hrají Luna Sobron, Silvia Banon, Mireia Prat, Carmen Alosno. Dalšími silným soupeřkami budou Duvernay, MacRae, Thomoson, Re Roey, Sauzon, Gidali, Maisongrosse a vítězka z Casa Serena Lucie André. Ve startovním poli je také vítězka českého mistrovství na rány z roku 2013 Ursa Orehek.

Hraje se na hřišti Augas Santas Balneario & Golf Resort s civilním parem 70 a délkou 5.344 metrů.
Dotace turnaje je 35.000 Eur. Vítězství bude obhajovat Marion Duvernay, která loni zvítězila v rozehrávce nad Michele Thompson.

Lucie Hinnerová vstupuje do turnaje z 50. místa a Šideri Váňová z 68. místa Order of Merit.

Leaderboard

Odkazy:   Augas Santas Balneario & Golf    Hřiště na satelitní mapě     Stránky turnaje