Lacoste podepsala smlouvu s další krásnou Španělkou

25.04.2012 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Sportovní módní značka Lacoste se pochlubila svým dalším úlovkem z řad profesionálních golfistek. Společnost podepsala partnerskou smlouvu se španělskou hráčkou Azaharou Munoz. Pětadvacetiletá půvabná golfistka se stala ambasadorkou značky, jak na hřišti, tak mimo ně.

Po své úspěšné amatérské kariéře v roce 2009 se Azahara rozhodla přestoupit k profesionálkám a ve stejném roce se jí také podařilo vyhrát Madrid Ladies Masters. Rok nato skončila mezi nejlepšími třiceti hráčkami na finančním žebříčku LPGA. Nemluvě o tom, že ve stejném roce získala titul Rookie of the year na LPGA, což je ocenění pro nováčka roku.

“Lacoste je značka, se kterou jsem jednou chtěla být spojována jako amatérka a i nyní jako profesionálka. Jméno Lacoste je v golfu velmi respektované a mnoho našich hodnot se shoduje. Takže si velmi vážím toho, že jsem nyní ambasadorkou značky krokodýlka, je to pro mě velká čest,“ vysvětlila Azahara Munoz. Generální ředitel Lacoste, Christopher Chenut ji přivítal slovy: „Ženský golf je součástí našeho dědictví, dcera Reného Lacoste, Simone Thion de la Chaume i jejich dcera Catherine, byly obě výbornými golfovými šampiónkami. Jsme tedy velmi potěšeni, že Azahara přijala roli naší ambasadorky.“

Mezi další hráčky, které se po hřišti procházejí ve slušivém oblečení s krokodýlkem je Yani Tseng, Cristie Kerr, Gwlandys Nocera, ale také mezi ně patřila i bývalá hvězdná profesionálka Lorena Ochoa. Celkově je značka Lacoste na světě reprezentována více než stovkou tenistů a golfistů z více než dvaceti zemí.

Aneta Zárubová