Vlašínová a Krásová na Letas ve Španělsku, Vlašínová pátá

19.07.2019 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A
Kateřina Vlašínová

Kateřina Vlašínová

LET Access Series – Santander Golf Tour LETAS,  Valencia, Španělsko (17. – 19.7.2019)

Pátek – 3. kolo
Jediné bogey a sedmnáct parů. Tak vypadá skorkarta finálového kola Kateřiny Vlašínové. Hrála 73 ran, sice o dvě rány více než včera, ale uhájila senzační 5. pozici (-2). Vlašínová podala skvělý výkon, za tři kola nezahrála hůře než bogey, celkem osm birdie a šest bogey.

Zvítězila Belgičanka Manon De Roey (-5) před loňskou vítězkou z Konopiště Španělkou Carmen Alonso. O třetí pozici se podělily německá amatérka Carolin Kaufman s Argentinkou Magdalenou Simmermacher.

Další umístění: 5. Ruiz (-2), 7. Völker (-1), 10. Colombotto Rosso (E), 13. Goodall, Nuutinen (+1), 20. Davis (+3), 24. Prat (+4), 46. Meyssonier (+11).

Konečné Top 10

LteassSantander19_top10_finb

Konečné výsledky

Skorkarta Vlašínové – 3.kolo

VlaScore3k

.

Kateřina Vlašínová

Kateřina Vlašínová

Čtvrtek – 2. kolo
Kateřina Vlašínová pokračuje ve skvělém výkonu. V druhém kole hrála 71 ran a postoupila na parádní 4. místo (-3).
Kateřina Krásová pokračuje ve špatném výkonu. V druhé kol hrála 78 ran, šest nad par. S celkovým skore +14 je na 91. místě, daleko od hranice postupu +5. Krásová ve Španělsku do finálového kola nepostoupila.

Do čela turnaje nastoupila Belgičanka Manon de Roey (-5), druhé místo dělí Angličanka  Georgia Price a Španělka Carmen Alonso (obě -4).

Další pozice: 6. Ruiz (-2), 8. Andre (-1), 12. Nuutinen, Colombotto Rosso, Prat (E), 27. Goodall (+3), 35. Davis, Meyssonnier (+4).
Cutem neprošly: De Pradenne, Pegova, Friedrich, Hedberg.

Leaderboard

Skorkarta Vlašínové – 2. kolo

VlaScore2k

.

Kateřina Vlašínová

Kateřina Vlašínová

Středa – 1. kolo
Kateřina Vlašínová vykročila do turnaje správnou nohou, Kateřina Krásová tou špatnou.
Vlašínová obešla hřiště se čtyřmi birdie a dvěma bogey za 70 ran, dvě pod par. Postavila se do Top 10 na skvostné 5. místo (-2).
Krásové se nepovedlo ani jedno birdie, hrála šest bogey a jedno double bogey, 80 ran, šest nad par. S tímto skore je na 86. místě (+8).
Cut pro druhé kolo je aktuálně na hodnotě +2.

Vede Angličanka Charlotte Leathem (-5), před vítězkou z Konopiště Španělkou Carmen Alonso a Belgičankou Manon de Roey (obě -4).

Další pozice:  5. Nuutinen, Ruiz , Völker (-2), 11. Goodall (-1), 17. Colombotto Rosso, Prat, Meyssonnier, Andre (E), 33. Davis, DePradenne (+2), 52. Friedrich (+3), 63. Rominger (+4).

Leaderboard

Skorkarta Vlašínové – 1. kolo

VlaScore1k

.

Kateřina Vlašínová a Kateřina Krásová

Kateřina Vlašínová a Kateřina Krásová

Úvod
České profesionálky Kateřina Vlašínová a Kateřina Krásová se španělské Valencii účastní Santander Golf Tour, dvanáctého podniku sezóny LET Access 2019.

Turnaj má rekordní účast 108 hráček. Na startu budou vítězka minulého  Ribeira Sacra  Angličanka Goodal, dále jednička žebříčku Ruiz, dvojka Davis, čtyřka Wiliams, pětka Nuutinen,  šestka Völker, potom Pegova, Messonnier, De Roey, Hedberg, Andre a další přední hráčky žebříčku.

Hraje se na hřišti Club de Golf Escorpion, na devítkách Los Nuevos a Los Lagos, s parem 72.

Dotace je obvyklých 35.000 Eur.

Leaderboard

Odkazy: CG Escorpion   Hřiště na satelitní mapě   Stránky turnaje

.