Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Klára Spilková po prvním kole ve francouzském Ciboure -3

14.04.2011 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Po prvním kole turnaje La Nivelle Ladies Open ze série Let Access, který začal ve středu 13. dubna, se Klára Spilková umístila na čtvrtém místě s výsledkem 67 ran (-3). Par hřiště Golf de la Nivelle je 70. Klára sice zahrála tři bogey, ale podařilo se jí zahrát šest birdie a získat tak vynikající výsledek. Předvedla vynikající patování.

Kláře se více dařilo na první devítce, která je kratší a techničtější. Druhá devítka, která se táhne více po kopci, je delší a potýká se s přímořským větrem, který hru ztěžuje a většina hráček na ni zahrála podstatně hůře.

Potkaly jsme se zde také s další českou hráčkou, Danielou Prorokovou, která v prvním kole zahrála +7. Počasí bylo ideální, svítilo slunce, ale díky větru vanoucímu od moře bylo příjemně. Překvapil nás i velký zájem diváků, hned na první kolo se jich přišlo hodně podívat.

Ve flightu s Klárou šla Švédka Viva Schlasberg, které štěstí moc nepřálo a tak si vyzkoušela všechny možné pozice míčku. Na sedmé jamce jí zůstal míček ve stromě, několikrát se jí odrazil do outu a na poslední se ocitla v bunkeru přímo u v prohlubni vedoucí k výpusti na vodu.

Odpoledne nás krásné počasí vylákalo k průzkumu okolí. Jsou zde opravdu nádherné výhledy na moře, za pěkného počasí hlavně vypadá Ciboure i mecca surfařů Biarriitz daleko malebněji. V druhém kole Klára startuje v 8:37.


 Aneta Zárubová