Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Kde se otevře nové hřiště Colina Montgomerieho?

16.03.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

montyColin Montgomerie, designér hřiště Montgomerie Links ve Vietnamu, bude čestným hostem na velkolepém otevření, které proběhne19. dubna.

Montgomerie, kapitán letošního evropského rydercupového týmu a osminásobný vítěz  European PGA Tour Order of Merit, naposledy hřiště navštívil před rokem. Od té doby ale jeho design nashromáždil mnoho chvály a uznání, včetně ocenění za nejlepší hřiště v zemi od časopisu Vietnam Golf Magazine, který také jmenoval 12. jamku Montgomerie Links nejzajímavějším parem 5 v zemi.
„ Montyho návštěva projektu je tedy třešničkou na dortu, jistě se těší na svojí plně zrealizovanou vizi,“ řekl Jon Tomlinson, generální ředitel Montgomerie Links.
První 18 – jamkové hřiště postavené ve Vietnamu mimo Hanoi a Ho Chi Minh City, bylo neoficiálně otevřené už od srpna minulého roku. Hřiště s parem 72 měří z černých odpališť 6483 metrů, využívá přírodních dun a vizuálně je tak nezapomenutelným zážitkem. Hřiště má také krásnou rozsáhlou klubovnu, vynikající golfovou akademii, tréninkové příslušenství a 54 vilek umístěných přímo u fairwayí.

Majitelem hřiště je společnost Indochina Capital a do projektu již dala 45 miliónů amerických dolarů. V nejslibnějším regionu v zemi ale probíhá turistická a cestovní revoluce, dá se tedy očekávat, že se investice vyplatí.

 

Aneta Zárubová

Aneta75L