obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

Kde se otevře nové hřiště Colina Montgomerieho?

16.03.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

montyColin Montgomerie, designér hřiště Montgomerie Links ve Vietnamu, bude čestným hostem na velkolepém otevření, které proběhne19. dubna.

Montgomerie, kapitán letošního evropského rydercupového týmu a osminásobný vítěz  European PGA Tour Order of Merit, naposledy hřiště navštívil před rokem. Od té doby ale jeho design nashromáždil mnoho chvály a uznání, včetně ocenění za nejlepší hřiště v zemi od časopisu Vietnam Golf Magazine, který také jmenoval 12. jamku Montgomerie Links nejzajímavějším parem 5 v zemi.
„ Montyho návštěva projektu je tedy třešničkou na dortu, jistě se těší na svojí plně zrealizovanou vizi,“ řekl Jon Tomlinson, generální ředitel Montgomerie Links.
První 18 – jamkové hřiště postavené ve Vietnamu mimo Hanoi a Ho Chi Minh City, bylo neoficiálně otevřené už od srpna minulého roku. Hřiště s parem 72 měří z černých odpališť 6483 metrů, využívá přírodních dun a vizuálně je tak nezapomenutelným zážitkem. Hřiště má také krásnou rozsáhlou klubovnu, vynikající golfovou akademii, tréninkové příslušenství a 54 vilek umístěných přímo u fairwayí.

Majitelem hřiště je společnost Indochina Capital a do projektu již dala 45 miliónů amerických dolarů. V nejslibnějším regionu v zemi ale probíhá turistická a cestovní revoluce, dá se tedy očekávat, že se investice vyplatí.

 

Aneta Zárubová

Aneta75L