obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

Trable Phila Mickelsona: Jsem jak idiot

12.02.2016 | Dagmar Dandová | publikováno v rubrice Novinky, V zahraničí
A A A

220x75hPGA Tour – AT&T Pebble Beach Pro-Am – hřiště Pebble Beach Golf Links Pebble Beach, CA, USA. Datum: 11.-14.2.2016 FedExCup Body: 500 attpbgolf.com

1. kolo

Chez Reavie

Chez Reavie

Nejlepší profesionál úvodního kola eventu AT&T Pebble Beach Pro-Am Chez Reavie předvedl v druhé devítce naprostou spanilou jízdu. Když šel na desátou jamku, byl na skore -1. Pak zahrál čtyři birdie v řadě, par, birdie, eagle na šestnátce a hru zakončil dvěma pary.

Vítěz turnaje Deutsche Bank Championship 2011 den skončil se skore -8, 63 ran. V žebříčku dvojic se ovšem musí společně s rakouským hokejovým brankářem z týmu EC KAC René Swettem o první příčku dělit s dalšími třemi páry, kde figurují golfisté jako je Hearn, Jacobson a van der Walt.

V profesionálním žebříčku je o ránu za Reaviem Freddie Jacobson, Cameron Smith a Bronson Burgoon.

Známější jméno se objevuje až na T5 a tím je Justin Rose, který „vyfasoval“zpěváka Justina Timberlaka. Angličan si zapsal -6, 66 ran a v žebříčku dvojic je se stejným skore na děleném 41. místě stejně jako třeba Dustin Johnson s Gretzkym, Cink s Dormanem nebo Watson s Wahlbergem.

To Phil Mickelson měl jiné problémy. Vzal si špatný driver.

“Jako idiot, prohodil jsem si drivery,“ posteskl si Lefty po prvním kole hřiště Spyglass Hill. I když podle svých slov kvůli tomu nemohl hrát naplno, den skončil se skore -4, 68 ran.

Mickelson hrál s driverem Callaway XR, kde si posunul závaží ze středu víc dopředu, což způsobilo, že neodpálil míček tak, jak si představoval.

V pátek si vítěz 42 PGA eventů na hřiště Monterey Peninsula prý 100% vezme původní driver. Uvidíme, kam se po druhém kole z děleného 16. místa v leaderboardu posune.

Světová jednička Jordan Spieth a aktuální trojka Jason Day skončili úvodní rundu se skore -1 a budou muset přenocovat na 65. příčce. Stejně jako třeba Ian Poulter, Jhonattan Vegas, Danny Lee a další.

Skore 1. kolo

1.kolo

Video