Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Jaký bude snový flight na U. S. Open?

12.06.2012 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Tiger Woods a Phil Mickelson se přidají k Bubba Watsonovi, budou tak tvořit snový flight na hřišti Lake Course. V historii kreativního párování Americké golfové asociace se tento fligh počítá jako skupina, která nepotřebuje zbytečně zmiňovat příjmení. Ve čtvrtek a pátek to tak bude Tiger, Phil a Bubba doprovázeni stínem tisíců diváků.

Výsledky párování pro první dvě kola turnaje U. S. Open, který se hraje tento týden, byly uveřejněny minulý čtvrtek a opravdu to dalo jen málo práce najít v nich snový flight. Těm, kteří se na turnaj chystají osobně americký golfový analytik na kanálu ESPN a bývalý profesionál, Curtis Strange, doporučuje si nahrát snovou trojici v televizi a jít se podívat na někoho jiného. Je to trochu překvapivé doporučení. Ale vysvětlení je poměrně jasné, hvězdnou trojici totiž bude sledovat tolik lidí, že je nepravděpodobné, že člověk získá dobrý výhled.

Woods, Mickelson a Watson odstartují ve čtvrtek hned ráno v 7:33 z deváté jamky a v pátek po obědě ve 13:18 z jedničky. Z devítky se startuje, jelikož je daleko blíže klubovně, než desítka. Veřejný zájem o Woodse je stále vysoký a nyní ještě vyšší, hlavně poté, co vyhrál Memorial. Tato výhra mu dala třiasedmdesátý kariérní titul na PGA Tour.

Párování hráčů se zdá být opravdu zábavnou činností, když se podíváme, co organizátoři udělali s ostatními flight. Přiznali se dokonce, že někdy dají dohromady hráče podle vzrůstu, nebo podle toho, na jakou stranu hrají. Dalšími zajímavě spárovanými flighty jsou například:

Top tři nejlepší na světě: Rory McIlroy, Luke Donald, Lee Westwood

Mladí hráči: Rickie Fowler, Ryo Ishikawa, Dustin Johnson

Vítězové Majorů: Retief Goosen, Vijay Singh, Zach Johnson

Vítězové U. S. Open: Ernie Els, Geoff Ogilvy, Angel Cabrera

Malí hráči: Paul Casey, Hiroyuki Fujita, Mark Wilson

Hráči s iniciálami: K.J. Choi, Y.E. Yang, K.T. Kim

 

Aneta Zárubová