Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Jak si Fowler nenachystal oranžové kalhoty

07.01.2013 | Josef Káninský | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Rickie Fowler

Kyle Stanley rozeslal přes Twitter zajímavý obrázek. Jsou na něm akvabely ve žlutých jednodílných plavkách a tou, která zrovna dělá v popředí ladnou figuru, je… on sám. Golfisté, čekající už tři dny na zahájení Tournament of Champions, se zjevně nudí. Ještěže mají k dispozici vyspelou elektroniku, takže si Stanley na svém mobilu či tabletu trochu pohrál s aplikací pro fotografie.

Jiní hráči se spokojí se slovním komentářem k dění na havajském Plantation Course. Už tři dny to tam fičí tak, že praporky se v jamkách ohýbají až k zemi, a déšť bičuje fairwaje i greeny s nemilosrdností tichomořského podnebí. Ani trénovat se moc nedá, a tak hurá na Twitter. Zde jsou některé vzkazy účastníků zahajovacího turnaje sezony.

Ian Poulter: Teď bych si přál být majitelem větrné elektrárny na Maui.

Rickie Fowler: Normálně si v tuchle chvíli chystám svoje oranžové kalhoty. Teď se prostě jen chystám.

Dustin Johnson: To zase bude dlouhý den.

Bubba Watson: A já říkám, nechte nás hrát v tom větru. Míče, prohánějící se po greenech, to teprve zvedne televizní sledovanost.

Ian Poulter: Táta mi povídá: ´já nevím, co mám dělat, tak si asi dáme oběd, ne?´

No a Mark Wilson korunoval tweetování obrázkem duhy, klenoucí se nad hřištěm. V neděli skutečně nad Kapaluu vykouklo slunce, naneštěstí to nic nezměnilo na síle větru.

Jeden z chatujících fanoušků na oficiálním webu pgatour.com ovšem k dění poznamenal, že v podobném počasí se na vedlejším havajském ostrově normálně uskutečnila kvalifikace na Sony Open, tedy turnaj začínající ve čtvrtek ve Waialae na Honolulu.