Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

Hero World – Tiger Woods skončil devátý

28.11.2017 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A
Woods4kolo

Tiger Woods – 4. kolo

Tiger Woods Foundation – Hero World Challenge, New Providence, Bahamy, USA (30.11. – 3.12.2017, časový posun -5 hodin)

Neděle – poslední kolo
Tiger Woods se v posledním kole opět zvedl ke kvalitnímu výkonu. Do skorkarty zapsal jeden eagle, šest birdie, dvě bogey a jedno double bogey. Celkem 68 ran. S celkovým skore -8 zaujal konečné 9. místo, o které se dělí s Mattem Kucharem.
Zvítězil Rickie Fowler. V posledním kole rozstřílel bahamské hřiště rekordním výsledkem 61 ran, jedenáct pod par. Spotřeboval na to jedenáct čistých birdie, z toho sedm v řadě na prvních sedmi jamkách.

Konečné výsledky

VyslHeroWorld17_4k

Sestřih 4. kola Tigera Woodse

Sestřih finálového kola

*

DQBvwFPU8AAdys9

Tiger Woods

Sobota – 3. kolo
Tiger Woods se zhoršil o sedm ran a klesl na 10. místo výsledovky (-4). Na vině je pět bogey na prvních deseti jamkách. První birdie přišly dost pozdě až na čtrnáctce  a  sedmnáctce. Celkem 75 ran a ústup na 10. místo (-4).
V čele zůstává Charley Hoffman (-14). Před posledním kolem má náskok pěti úderů na Justina Rose a Jordana Spietha (oba -9).

Výsledky 3. kola

VyslHeroWorld17_3k

Sestřih 3. kola Tigera Woodse*

Sestřih 3. kola

*

Woods2kolo

Tiger Woods 2. kolo

Pátek – 2. kolo
Výsledek prvního kola nebyla náhoda, Tiger  Woods hraje ve skvělé formě. V druhém kole zahrál eagle, čtyři birdie a dvě bogey, 68 ran a posunul se z osmého na páté místo (-7).
Rekordním výkonem se do čela vyhoupl Charley Hoffman. Hrál neuvěřitelných 12 birdie a tři bogey. Znamená to 63 ran, devět pod par.

Výsledky 2. kola

VyslHeroWorld17_2k

Sestřih 2. kola Tigera Woodse

Sestřih 2. kola

*

DP6NF9mWkAMc2ss

Tiger Woods 1. kolo

Čtvrtek – 1. kolo
Veliké očekávání se naplnilo, šampion se vrátil v plné formě. Tiger Woods dohrál první kolo bez problému. Zahrál pět birdie a jenom dvě bogey.  Se skore -3 je na 8. místě, tři údery za vedoucím hráčem.
Vede Tommy Fleetwod (-6) před dvojicí Rickie Fowler Matt Kuchar (-5).

Výsledky 1. kola

VyslHeroWorld17_1k

Sest Sestřih prvního kola Tigera Woodse

*

2017_HWC_TW_featured

Hero World Challenge – Tiger Woods

Úvod
Dějištěm dalšího návratu Tigera Woodse je,  stejně jako loni,   Hero World Challenge na Bahamách. Woods je hostitelem, turnaj pořádá jeho nadace. Do turnaje pozval sedmnáct hráčů, které vybral z čerstvých vítězů PGA Tour, předních hráčů žebříčků a divokých karet.
Spolu s Woodsem budou hrát Berger, Chappell, Fleetwood, Fowler, Hoffman, Johnson, Kisner, B.Koepka, Kuchar, Matsuyama, F.Molinari, Noren, Reed, Rose, Spieth, Stenson a Thomas.

Hraje se na hřišti Albany s parem 72 a délkou 6.645 metrů. Loni zvítězil Japonec Hideki Matsuyama, Woods skončil na 15. místě.

Leaderboard

Odkazy:    Albany     Hřiště na satelitní mapě     Stránky turnaje

Trailer – Hero World Challenege 2017

.