Franklin Templeton Shootout

10.12.2014 | Boris Šetina | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Franklin Templeton Shootout, Tiburón GC, Naples, Florida
(11. – 13. 12. 2014, časový posun: -6 hodin)

 

Sobota – poslední kolo
Třetí a poslední kolo se hrálo ve formátu Better ball. Každý hráč si hrál to svoje  a na konci jamky se zapsalo lepší skore. V tomto formátu byly nejlepší dvojice Bradley-Villegas  a Horschell-Poulter se skore -11.  Vítězství si však odnáší dvojice Jasan Day a Cameron Tringale, kteří v součtu tří kol dosáhli nejnižšího skore -32.

Konečné pořadí:

Pátek – 2. kolo
Druhé kolo se hrálo ve formátu  Modified Alternate Shot, kdy hráči odehrají každý svůj drive a vyberou nejlepší. Dále musí hrát hráč, jehož drive nebyl vybrán a střídají se až do jamky. Dnes byli nejlepší McDowell s Woodlandem (-9), ale náskok vedoucí dvojice Day-Tringale neohrozili.

Stav po druhém kole:

Čtvrtek – 1. kolo
V prvním kole hraném ve formátu Scramble byli nejlepší Jason Day a Cameron Tringale (-17). Vedou o dva údery před dvojicí Harris English a Matt Kuchar.

Stav po prvním kole:

 

Souboj dvanácti dvojic ve třech kolech každé jiného formátu se uskuteční v areálu kresleném hostitelem Gregem Normanem. První den se hraje Scramble, výběrový drive i další rány. Druhý den se hraje Modified alternated shot – hráči odehrají každý svůj drive a vyberou nejlepší. Dále musí hrát hráč, jehož drive nebyl vybrán a střídají se až do jamky. Třetí den se hraje Better ball –  hrači hrají každý svým míčem až do jamky a platí nejnižší skore dvojice.

Prémie:

Hraje se opět v areálu, pro který Norman designoval hned dvě osmnáctky a obě mistrovské.  Par je 72 a délka 6 664 metrů. 
Loni zvítězila dvojice Harris English & Matt Kuchar.

 

Odkazy: … Tiburón GCSatelitní náhled na hřištěStránky turnajeLoňské zpravodajství na golf.cz

 

.