obarvení leva cast 4. 4. 2018
obarveni prava cast 4. 4. 2018
obarveni top 4. 4. 2018

European Tour se vrátil k původnímu webu

21.08.2017 | Boris Šetina | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Europeantourolddesign129Webové stránky www.europeantour.com změnily před několika měsíci vzhled a funkčnost. Na nový design bylo obtížné si zvyknout a informace se v něm obtížněji vyhledávaly. Vedení European Tour vyslyšelo stížnosti uživatelů a web vrátilo do původního designu.

Přehledy turnajů, startovní a výsledkové  listiny se vrátily k původní praktičnosti, přehlednosti, snazší a navyklé uživatelnosti.

„Byl jsem zklamán funkčností naší nové platformy od jejího  spuštění a zcela jsem pochopil frustraci, kterou jste s námi sdíleli,“ uvádí šéf European Tour Keith Kelley v otevřeném dopise, publikovaném na hlavní stránce staronového portálu europeantour.com.

„Vy, naši čtenáři, jste životně důležití pro European Tour a její hráče. Chceme aby vaše zážitky, ať osobní na našich turnajích nebo on-line, byly ty nejlepší,“ pokračuje Pelley. „Vnímali jsme zpětnou vazbu od vás a vážíme si poskytnutého času těch, kteří se na nás obrátili. Při tomto kroku jsme to velmi vážně brali v úvahu. I nadále budeme pracovat na vývoji webu a aplikací, ale neprovedeme už nic, o čem nebudeme technicky a designově stoprocentně přesvědčeni,“ uzavírá Pelley.

„Orientovali jsme se i na  novém webu,“ reaguje na návrat k původnímu designu šéfredaktor portálu golf.cz Ivan Paggio. „Ale návrat  do původního, známého prostředí nám znatelně ulehčí vyhledávání a zpracování o akcích European Tour a Challenge Tour,“ konstatuje Paggio.

*