Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

European Ladies Team Championship 2011 – den pátý, poslední

06.07.2011 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Sobota – 3. kolo jamkovky
Naše ženy zvítězily nad Islandem 3,5/1,5 a skončily na 15. místě. Body donesly Karolína Vlčková, Silvie Dittertová a Kristýna Pavlíčková, Půldbod přinesla Katka Růžičková.

Mistryněmi Evropy se staly  Švédky, druhé jsou Španělky, třetí se umístily Němky.

 

 

Konečné výsledky:

Pavouk skupiny A  … Pavouk skupiny BTabulka skupiny C

Pátek – 2.kolo jamkovky
Český tým prohrál se  Švýcarskem  1/4.  Jediný bod  donesla Kateřina Růžičková v singlu s Rebeccou Suenderhauf.  Zítra budou  naše ženy hrát o 15. místo.

Zítra se v druhém flightu utkají o 9. místo Skotsko s Finskem, o 11. místo Holandsko s Rakouskem, o 13. místo Švýcarsko s Itálií, o 15. místo Česká republika s  Islandem.

I titul budou zítra hrát Švédsko se Španělskem, o bronz Německo s Belgií.

   

Pavouk 1. flightu      Pavouk 2. flightu    Tabulka 3. flightu

Čtvrtek  – 1. kolo jamkovky
Náš tým prohrál první zápas jamkovky s Holandskem 2/3.  Body donesly Kateřina Růžičková v singlu proti Tesse de Brijin a Kateřina Krásová s Petrou Kvídovou ve foursomus  Caroline Carstens a Joan Van De Kraats.
V druhém kole nastoupí naše ženy proti druhému poraženému – Švýcarsku.

Středa – 2. den kvalifikace
České hráčky hrály v započítávaném součtu o šet ran hůře než v prvním kole. Do prvního flightu chyběly našim hráčkám tři údery. Skončily na 9. místě a jsou zařazeny do druhého flightu. V jamkové části budou bojovat o 9. – 16. místo. 
Nejlepší výkon podala Kristýna Pavlíčková (71,71 -2), která skončila na 14. místě individálního pořadí.
V kvalifikaci byly nejlepší Němky (-14), před Dánkami (-13) a Španělskem (+1).  V individuální pořadí byla nejlepší Irka Leona Maguire (-8).

Ve čtvrtek začnou v Murhofu  zápasy jamkové hry ve třech skupinách.

 Výsledky kvalifikace

Kvalifikace: …Výsledky týmy …. Výsledky jednotlivci    

Úterý – 1. kolo kvalifikace
Naše ženy prošly prvním kolem kvalifikace velmi dobře, jsou na 5.místě spolu s Belgií (+5).  Nejlépe zvládla první kolo Kristýna Pavlíčková (-1), která se  dostala pod par hřiště. Družstvo podalo vyrovnaný výkon, hráčky se vešly do rozpětí pěti úderů.  Dnes se škrtá výsledek Kateřiny Růžičkové +4.  Suverénně vedou Dánky (-15) o jedenáct  ran před druhým Španělskem (-4)  a čtrnáct  ran před třetím Německem (-1). 

Pořadí po 1. kole kvalifikace

Na hřišti GC Murhof začíná v útěrý, 5. července Mistrovství Evropy družstev žen. Účastní se 20 národních týmů, včetně české reprezantce. Hrají se dvě kola kvalifikace na rány. Podle výsledků se týmy rozřadí do tří skupin, flightů.
První flight bude bojovat o 1. – 8. místo, druhý flight o 9. – 16. místo, třetí flight o 17. – 20. místo.  

Českou republiku reprezentují Silvie Dittertová, Kateřina Krásová, Petra Kvídová, Kristýna Pavlíčková, Kateřina Růžičková a Karolína Vlčková. Kapitánkou je Martina Dorníková, koučem Joaquin Millán Navarro. 

Výsledky týmy …. Výsledky jednotlivci      

Odkazy: … GC Murhof  … Stránky turnajeRakouská federaceEGA

.