22.01.2012 | Josef Káninský | publikováno v rubrice Technologie, V zahraničí

EPD Tour –  Gloria New Course Classic, Gloria Golf Club, Belek, Turecko
(20. – 22.1.2012, bez časového posunu)

Sobota – 2. a poslední kolo
Marek Nový (na obr. vpravo) obsadil vynikající 2. místo (-5) a získal odměnu 3.000 Eur.  Zvítězil Němec Maxmilian Glauert (-10). Turnaj byl pro nepřízeň počasí zkrácen na dvě kola (36 jamek).
Další umístění našich: 12. Matuš (+1),   35. Tintěra (+5),  76. Příhoda (+16),

Pátek – dohrávka 1. kola
Ani v pátek se nepoadřilo dohrát první kolo,  turnaj byl zkrácen na 36. jamek.  Lídrem v klubovně je Němec Maxmilian Glauert (-7). Z našicjh mají nejlepší skore Stanislav Matuš a Marek Nový (+1),  Tintěra má skore  +6 a Martin Příhoda  +9.

Čtvrtek – 1. kolo
Start byl pro zmrzlou půdu odložen na odpolední hodiny.  Na výsledovce jsou výsledky asi čytřicítky hráčů po devíti jamkách (17:20) , ostatní mají zapsán pouze čas startu.  Můžeme spekulovat o nějaké komunikační poruše nebo o tom,  že kolo zůstalo nedohráno.  Jediný výsledek našeho hráče je +4 Lukáše Tintěry po devíti jamkách.

První turnaj sezóny EPD Tour se odehraje v krásném prostředí Gloria Golf Clubu. Na startu nebudou chybět naši profesionálové. Hrát bude Marek Nový, který skončil v loňském Order of Merit na 12. místě. Lukáš Tintěra, který neúspěšně bojoval o hrací kartu ve finále kvalifikace na European Tour. Dále pak Stanislav Matuš a Martin Příhoda.

Turnaj se hraje s dotací 30 tis. euro (770 tis. korun českých). Par hřiště je 71.

Odkazy: …Gloria Golf ClubHřiště na sat mapě

Počet přečtení: 2 309