EPD – Schloss Moyland Golfresort Classic

16.06.2012 | Josef Káninský | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

EPD Tour – Schloss Moyland Golfresort Classic, Schloss Moyland Golfresort, Německo (15. – 17.6.2012)


Neděle – 3. kolo
Marek Nový skončil na vynikajícím děleném druhém místě (-3).  Kolo začal double bogey na první jamce a zakončil je eaglem na 18. jamce. S převahou zvítězil německý amatér Yannick Gumowski (-8).

Sobota – 2. kolo
Marek Nový se dostal do vedení (-5), , které sdílí s Němcem Johnem Allenem. Nový zahraál v druhém kole čistých pět berdíků a došel ho za 67 úderů. Z 13. místa se rázem posunul do čela turnaje.  Žádný s dalších českých hráčů neprošel cutem.

 

Marek Nový

První kolo
V první kole si nejlépe vedl z českých hráčů Marek Nový. Do klubovny přišel s výsledkem par a je na děleném 13. místě se ztrátou pěti ran na vedoucího Němce Maxe Kramera. Martin Příhoda zahrál +5 a je na děleném 62. místě. Pavel Pokorný byl po 18. jamkách na +9 a Jakub Svoboda na +19, kterému se vůbec nedařilo. Zahrál 6 doublebogey a dokonce jednou osm na čtyřparu.

Čtyři čeští profesionálé nastoupí v Německu k dalšímu turnaji, který se hraje na „nejfajnovějším hřišti“ v Evropě (alespoň to má hřiště ve svém dovětku). Hrát bude Marek Nový, Jakub Svoboda, Pavel Pokorný a Martin Příhoda.

Hraje se na hřišti Schloss Moyland Golfresort.

Dotace turnaje je 30tis. euro (774tis. korun českých).

Odkazy: … Schloss Moyland GolfresortSatelitní mapa hřištěOrder of  Merit