Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Dvě Češky na LET Access ve Francii

13.06.2014 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Karolína Kohoutová

LET Access Tour – Open Generali de Dinard, Saint Briac Sur Mer, Francie
(13. – 15.6.2014, bez časového posunu)

Neděle – poslední kolo
Mladinká amatérka Karolina Kohoutová poslední kolo pokazila. Donesla od každého trochu, dvě birdie, tři double bogey, pět bogey (+9). Skončila na 48. místě (+15), které pro naši golfovou naději mezi ostřílenými profesionálkami rozhodně není neúspěchem.
Zvítězila Francouzka Valentine Derrey (-6).

Sobota – 3. kolo
Česká amatérka Karolína Kohoutová pokračuje ve velmi dobrém vystoupení na LET Access. V druhém kole hrála 73 úderů (+4), pohoršila si, ale stále se vejde mezi 30 nejlepších hráček výsledkové listiny. Je na 29. místě (+6) a bezpečně prošla cutem.
Profesionálka Šideri Váňová se zlepšila o tři údery a šest pozic. Nyní je na 89. místě (+16) a do dalšího kola nepostoupí,  je osm ran za hranicí cutu.
Vede Italka Vittoria Valvassori (-4).

Pátek – 1. kolo
Patnáctiletá Karolína Kohoutová vstoupila do turnaje nebojácně a výsledkem 71 ran (+2) na 16. místě drží solidní naději na postup do nedělního finále. Skórkarta české amatérky obsahuje čtyři bogey, všechny na čtyřparech, a dvě birdie, obě na trojparových jamkách. Šideri Váňová v prvním kole hrála jediné birdie, sedm bogey a dvě double bogey. Je z toho 96. pozice (+10).

Vedou Italky Vittoria Valvassori s Annou Rossi (obě -4).

 

Šideri Váňová

Před turnajem:Profesionálka Šideri Váňová a amatérka Karolína Kohoutová se ve Francii účastní pátého turnaje z kalendáře LET Access. Kohoutová se vešla mezi pětadvacet pozvaných amatérek, které pořadatel pustil do turnaje.

Mezi přihlášenými hráčkami jsou i zvučná jména z LET. Ve startovním poli jsou například Jade Schaeffer, Caroline Afonso, Melody Bourdy, Sophie Sandolo, Caroline Rominger a další. Hrát bude i dorostenecká mistryně ČR 2011, Němka Franziska Friedrich.

Hraje se na hřišti Dinard Golf na severu Francie na břehu Lamanšského průlivu. Hřiště má par 689 a délku 4.903 metrů.

Odkazy: Dinard GolfHřiště na satelitní mapěStránky turnaje

.