Dvě Češky na LET Access ve Francii

13.06.2014 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Karolína Kohoutová

LET Access Tour – Open Generali de Dinard, Saint Briac Sur Mer, Francie
(13. – 15.6.2014, bez časového posunu)

Neděle – poslední kolo
Mladinká amatérka Karolina Kohoutová poslední kolo pokazila. Donesla od každého trochu, dvě birdie, tři double bogey, pět bogey (+9). Skončila na 48. místě (+15), které pro naši golfovou naději mezi ostřílenými profesionálkami rozhodně není neúspěchem.
Zvítězila Francouzka Valentine Derrey (-6).

Sobota – 3. kolo
Česká amatérka Karolína Kohoutová pokračuje ve velmi dobrém vystoupení na LET Access. V druhém kole hrála 73 úderů (+4), pohoršila si, ale stále se vejde mezi 30 nejlepších hráček výsledkové listiny. Je na 29. místě (+6) a bezpečně prošla cutem.
Profesionálka Šideri Váňová se zlepšila o tři údery a šest pozic. Nyní je na 89. místě (+16) a do dalšího kola nepostoupí,  je osm ran za hranicí cutu.
Vede Italka Vittoria Valvassori (-4).

Pátek – 1. kolo
Patnáctiletá Karolína Kohoutová vstoupila do turnaje nebojácně a výsledkem 71 ran (+2) na 16. místě drží solidní naději na postup do nedělního finále. Skórkarta české amatérky obsahuje čtyři bogey, všechny na čtyřparech, a dvě birdie, obě na trojparových jamkách. Šideri Váňová v prvním kole hrála jediné birdie, sedm bogey a dvě double bogey. Je z toho 96. pozice (+10).

Vedou Italky Vittoria Valvassori s Annou Rossi (obě -4).

 

Šideri Váňová

Před turnajem:Profesionálka Šideri Váňová a amatérka Karolína Kohoutová se ve Francii účastní pátého turnaje z kalendáře LET Access. Kohoutová se vešla mezi pětadvacet pozvaných amatérek, které pořadatel pustil do turnaje.

Mezi přihlášenými hráčkami jsou i zvučná jména z LET. Ve startovním poli jsou například Jade Schaeffer, Caroline Afonso, Melody Bourdy, Sophie Sandolo, Caroline Rominger a další. Hrát bude i dorostenecká mistryně ČR 2011, Němka Franziska Friedrich.

Hraje se na hřišti Dinard Golf na severu Francie na břehu Lamanšského průlivu. Hřiště má par 689 a délku 4.903 metrů.

Odkazy: Dinard GolfHřiště na satelitní mapěStránky turnaje

.