Dalyho nový koktejl

11.12.2012 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Máte rádi třeba takový Cosmopolitan, Bloody Marry nebo Mojito? Pokud jste fanoušky alkoholických koktejlů, jistě vás potěší zpráva, že John Daly na trh uvedl svůj vlastní. Zatím se začíná prodávat pouze ve Spojených státech, ale pokud se osvědčí, jistě si ho budeme moci vychutnat i v Evropě.

John Daly tak následuje Arnolda Palmera ve vstupu na trh s nápoji, na ten jeho ale budete potřebovat občanský průkaz. Originální John Daly Cocktail začne v síti obchodů BevMo liquor stores v Arizoně, Novém Mexiku a Kalifornii. Daly vše oznámil na svém Twitteru. Koktejl si budete moct dopřát ve třech příchutích: limonáda ze sladkého čaje, limonáda z broskvového čaje a limonáda z malinového čaje.

Je to podobné známému ledovému čaji a limonádě Arnolda Palmera. Daly měl už v minulosti drink, který nesl jeho jméno. Původní drink se jménem John Daly byl  Arnold Palmer s panákem vodky, což je i dobrá metafora na  Dalyho hru.

Nicméně, Long John nebyl příliš spokojen, když v restauracích drink nabízeli. Oznámil, že jde o narušení ochranné známky.

 

Aneta Zárubová