ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

In City Golf: osmnáct jamek v centru Vídně

21.03.2017 | Martin Landa - kancelář města Vídně v Praze | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A
VidenRadnice

Radnice Vídeň

Centrum Vídně se 14. a 15. dubna promění na golfové hřiště. V rámci speciální akce „In City Golf“ vznikne vedle Státní opery a dalších nejznámějších památek osmnáct golfových jamek.

Přímo v historickém centru Vídně, například v městských parcích Burggarten a Volksgarten nebo před budovou Musikverein vzniknou 14. a 15. dubna 2017 golfové jamky o délce deset až sto metrů.
Centrem akce „In City Golf“ se stane devítijamkový areál přímo na náměstí u radnice. Golfisté budou odpalovat i ze střechy bývalé bankovní budovy na náměstí Petersplatz, tentokrát však s měkkými míčky, kterými nezraní kolemjdoucí ani nerozbijí okna.

Golf pro každého
„‚In City Golf‘ nabízí přihlížejícím ideální možnost uchopit poprvé do ruky golfovou hůl,“ uvádí rakouský golfový svaz ÖGV. Cílem dvoudenní akce je představit tento venkovní sport širší veřejnosti. Zatímco na většině odpališť se budou střídat pozvaní hosté, běžní návštěvníci včetně dětí si mohou zahrát před vídeňskou radnicí.

Série „In City Golf“ vznikla v roce 2010 a před Vídní již zavítala například k Braniborské bráně v Berlíně nebo do florentského Palazzo Vecchio.

 

Počet přečtení: 731
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017