ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Cheyenne Woods slaví první titul

09.02.2014 | Josef Káninský | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Cheyenne Woods

Více než třicet amatérských titulů a předstupeň v podobě výhry na profesionálním turnaji nižší série SunCoast Ladies Series jsou překonány. Cheyenne Woods získala své první velké vítězství na Ladies European Tour. Neteř nejlepšího hráče světa vyhrála Volvik RACV Ladies Masters a vykročila opět dál z Tigerova stínu.
Další umístění v top 10 si na začátku sezony připsala Jessica Korda. Na hřišti RACV Royal Pines Resortu v australském Gold Coastu obsadila dělené osmé místo se skóre -8. O jeden úder za ní skončila bývalé světová jednička Tseng Ya-ni. Pro Tchajwanku je to po dlouhé době první takový úspěch.
Všechno se ale po skončení turnaje začalo točit kolem Woods. Ta vstupovala do nedělního finálového kola z pozice lídryně o jednu ránu. “Byla jsem nervózní, ale bojovala jsem,” přiznala bez obalu po sobotě, kdy se po dvou výkonech začínajících šestkou zhoršila na 71 ran. Ve finále už to bylo lepší a třiadvacetileté Američanka v součtu čtyř kol dosáhla výkonu -16 ran. Druhou v pořadí, domácí hráčku Minjee Lee, za sebou nechala o dva údery.
Ještě na osmé jamce měla po birdie a bogey průběžnou bilanci even par, ale od birdie na devítce se nadechla ke skvělému závěru, ve druhé polovině hřiště ještě třikrát snížila a 69 (-4) jí pomohlo uhájit pozici.

 

.

Počet přečtení: 1 805
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017