Obarvení od 10. 6. 219 levá část
Obarvení od 10. 6. 219 pravá část
Obarvení od 10. 6. 2019 horní část

Češky na Symetra Tour Windsor Classic

06.04.2019 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A
VlckovaDys1294

Karolína Vlčková

Symetra Tour – Windsor Golf Classic, Windsor, Kalifornie, USA (5. – 7.4.2019, -9 hodin)

Neděle – finálové kolo
Karolína Vlčková prošla cutem a obsadila 45. místo (E). V posledním kole hrála tři birdie a dvě bogey, 71 ran, jednu pod par. Odehrála dvě vyrovnané devítky, první v paru druhou jednu pod.
Zvítězila Irka Leona Maguire. V rozehrávce porazila na první jamce Thajku Pajaree Anannarukar. Třetí místo obsadila Američanka Casey Danielson.

Další umístění: 11. Granada (-7), 16. Rozsa (-5), 23. Sobron, Kwak (-4), 30. Iturrios (-3), 38. Runas (-1), 45. Boulden (E).

„Another tournament in the books,“ napsala na svůj facebook Vlčková. “ Solidní zakončení před dvou týdenní pauzou. Hra směruje správným směrem. Jsem velmi spokojena se svým přístupem tento týdne. Člověk musí být trpělivý když se hra překusuje a dohrává se 27 jamek poslední den. Excited for two weeks home and some time to work on my game. Lets go!“

Symetra Tour má nyní dva týdny přestávky. Příštím turnajem je Murphy USA El Dorado Shootout v Arkansasu.

Konečné výsledky

Co řekla Šideri Váňová

.

Karolína Vlčková

Karolína Vlčková

Neděle – dohrávka 2. kola
Vlčková měla skvělou první devítku v sobotu, kdy přerušila po 9. jamce se třemi birdie a jedním bogey, dvě pod par. Druhá, nedělní devítka už tak dobrá nebyla. Jedno bogey a jedno double bogey navýšily součet na 74 ran, dvě nad par. S celkovým skore +1 klesla Vlčková na 41. místo, ale s náskokem jednoho úderu prošla cutem do 3. kola.
Šideri Váňová do třetího kola nepostoupí. Sice se zlepšila o šest ran, ovšem ztrátu z prvního kola nedožene. V druhém kole hrála 75 ran, tři nad par. S celkovým skore +12, na 141. místě v turnaji skončila.

Vede Thajka PajareeAnnanarukarh (8) před Španělkou Martou Sanz Barrio (-7) a Američankou Kin Welch (-6).

Další pozice: 4, Maguire (-5), 10. Hurst (-3), 19. Boulden (-2), 28. Kwak (-11), 35. Rozsa (E), 41. Sobron, Iturrios (+1), 52. Popov, Pogacar (+2).
Cutem neprošly: Lauren Kim, L.Ras Anderica, Nicollet, Dreher, P.Sanz Barrio, Váňová.

Leaderboard

Skorkarta Vlčková – úplné 2. kolo

Vlckova2kFin

Skorkarta Váňová – úplné 2. kolo

Vanova2kFin

.

Karolín Vlčková a Šideri Váňová

Karolín Vlčková a Šideri Váňová

Sobota – 2. kolo
Ani druhé kolo se nedohrálo. Bylo přerušeno pro tmu. Vlčková přerušila po devíti jamkách se třemi birdie a dvěma bogey. Je v první dvacítce (-2).
Váňová také přerušila po osmi jamkách se dvěma birdie, bogey a double bogey. S celkovým skore +10 je na 134. místě. Cut je aktuálně na hodnotě +2.
Nejlepší skore s plným počtem jamek má Irka Leona Maguire (-5).

Leaderboard

 

Skorkarta Vlčková – přerušené 2. kolo

Vlckova2k

Skorkarata Váňové – přerušené 2. kolo

Vanova2k

 

.

Karolína Vlčková

Karolína Vlčková

Pátek – 1. kolo
Úvodní kolo zůstalo nedohráno, ale obě české hráčky mají plný počet jamek. Karolína Vlčková začínala na desátém odpališti a hned na druhé jamce přišlo double bogey. Naštěstí si smůly užila jen potud. Na čtvrté jamce zahrála birdie a dalších dvanáct jamek hrála samé pary. Na sedmnáctce a osmnáctce se podařila další dvě birdie a česká hráčka došla první den s dobrým výsledkem 71 ran, jednu po par. Postavila se na dělené 17. místo (-1) probíhajícího úvodního kola.
Naopak se ani trochu nedařilo Šideri Váňové. Startovala také z desátého odpaliště a v první devítce zahrála tři bogey. Druhá devítka dopadla ještě hůře, zahrála tři double bogey, dvě bogey a dvě birdie. Celkem 81 ran (+9). Výsledek odeslal Váňovou do druhé stovky pořadí, daleko od předpokládané hranice cutu. Ta je aktuálně na hodnotě +1.

O vedení se dělí Američanka Kyung Kim se Španělkou Martou Sanz Barrio (obě -5). Třetí pozici (-4) dělí Velšanka  Amy  Boulden s Francouzkou Perrine Delacour.

Další pozice nedohraného kola: 5. Kwak, Beck (-3), 17. Pogacar, Stahle, Anannarukarn, Hurst (-1), 33. Schechter (e), 33. Maguire, Iturrios, Srisawang (E), 69. Rozsa, Popov (+1).

Leaderboard

Skorkarta Vlčkové – 1. kolo

Vlckova1k

Skorkarta Váňové – 1. kolo

Vanova1k

.

Karolína Vlčková a Šideri Váňová

Karolína Vlčková a Šideri Váňová

Úvod
Dvojici Češek, Karolínu Vlčkovou a Šideri Váňovou stále v Kalifornii čeká tento víkend další turnaj Symetra Tour.
Vlčková hraje čtvrtý turnaj sezóny, Váňová druhý. Minulý víkend na IOA Championship obě neprošly cutem.

Hraje se na hřišti Windsor GC s parem 72 a délkou 5.836 metrů.
Dotace turnaje je 150.000 dolarů, vítězka obdrží prémii 22.500 dolarů.
Vlčková vyjde do turnaje z 81. pozice žebříčku Volvik Race for the Card.

Leaderboard

Odkazy:   Windsor GC   Hřiště na satelitní mapě  Stránky turnaje 

.