Češi na evropských mistrovstvích

21.05.2014 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Mezinárodní mistrovství Slovinska je tradiční termín v reprezentačním kalendáři ČGF. Čeští hráči jsou zde odjakživa úspěšní a pokud mě paměť neklame, jsou držiteli slovinských mistrovských titulů nejméně čtyři čeští hráči.

Na 36. ročník MM Slovinska na Bledu vysílá ČGF Václava Lébla, Michala Pospíšila, Šimona Zacha, Sáru Kouskovou a Hanu Ryškovou. Na přihlašovací listině jsou další čeští hráči, kteří se účastní individuálně. Jsou to: Jan Cafourek, Jan Bryčka, Jan Hálek, Ondřej Hübner, Vojtěch Kostelka, Tomáš Křivanec, Vojtěch Mitterwald, Tomáš Návrata, Dominik Pavouček, Jiří Vlk, Kateřina Dolečková, Nela Halaburdová a Barbora Stachová.

 

Mezinárodní mistrovství Německa žen je také tradiční termín u našich sousedů, jen s tituly jsme na tom hůře. Pokud mě paměť neklame, nemáme z tohoto mistrovství žádný. Mistrovství se odehraje v německé Friedrichsruhe v Golf Clubu Heilbronn-Hohenlohe.

ČGF na tuto akci vyslala Michaelu Fabiánkovou, Marii Luňáčkovou a Johanku Šteindlerovou. Na přihlašovací listině jsou dále Kristýna Abrahámová, Kristýna Frýdlová, Eliška Kocourková, Johanka Luňáčková, Františka Luňáčková a Jana Melichová.

Tento víkend by tedy mělo reprezentovat Českou republiku celkem 27 amatérských hráčů a hráček.

.