ČPP – LEFT
ČPP – RIGHT
ČPP – TOP

Camilo Villegas se objeví nahý ve sportovním magazínu

30.09.2010 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Camilo Vilegas zřejmě razí stejnou cestu, jako jeho kolegyně z LPGA, Christina Kim a objeví se nahý v časopise ESPN. Golfistovo tělo bude k vidění v celé své kráse v nadcházejícím čísle časopisu, který je věnován tělu.

Fotografie byly pořízeny před pár měsíci v okolí Villegasova domu v Jupiter na Floridě. Sám Villegas fotografie prý ještě neviděl. Podle svých slov se těší, ale zároveň se odvážných fotografií trochu obává.

Podle časopisu The New York Times, byl Villegas, vítěz Tour Championship v roce 2008, vyfocen v neobvyklých z velmi blízké vzdálenosti. Nebude prý chybět ani fotografie, jak odpaluje bokem ke svahu.

Sám Villegas o focení tvrdí, že bylo trochu nepříjemné. Na pózování v rouše Evině není zvyklý a před fotoaparáty se cítil nesvůj. Uklidňoval se prý tím, že myslel na všechny úspěchy, kterých kdy dosáhl. Sám přiznal: „jakmile jsem si vzpomněl na svoje výsledky, které mě sem dostaly, cítil jsem se daleko klidnější.“

Golfoví reportéři často narážejí na hráčovu zahleděnost do sebe samého a podle nich je toto jeho upřímné sdělení dalším důkazem, že jedna z nejintenzivnějších romancí na Tour je ta mezi Villegasem a jím samotným.


Aneta Zárubová

Počet přečtení: 1 176
Komentáře

Zapoj se do diskuze

Jméno:
E-mail:
Váš příspěvek:

TOPlist
Mediaboard Square 300 Skanska
Square 300 Šípková 25. 9. – 8. 10. 2017