Cafourek a Lieser na Q-School

21.09.2019 | Ivan Paggio | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A
Jan Cafourek a Ondřej Lieser

Jan Cafourek a Ondřej Lieser

Q- School European Tour –  First Stage Europe Section C Ebreichsdorf, Rakousko (18. – 21.9.2019)

Sobota – 4. kolo
Jan Cafourek suverénně prošel první kvalifikací v Ebreichsdorfu a postupuje do druhé fáze ve Španělsku. Parádním, mimořádně vyrovnaným výkonem v rozpětí jednoho úderu 68,68,69,69, -14 skončil  v Top 10 na 5. místě. Kvalifikovalo se 22 hráčů. Postupovým skore bylo -8.
Ondřej Lieser neprošel (-2). Pokazil poslední kolo, hrál birdie, tři bogey a double bogey, 76.  Na postup mu scházelo 6 úderů.

Konečné výsledky

.

Pátek – 3. kolo
Oba Češi prošli cutem. Jan Cafourek předvedl i ve třetím kole skvostný výsledek. Hrál eagle, pět birdie a čtyři bogey, 69 ran, tři pod par. S celkovým skore -11 drží šesté místo.
Ondřej Lieser zahrál také 69 ran, čtyři birdie a jedno bogey, tři pod par. Získal 4 pozice a je na 26. místě (-6).

Leaderboard

 

Čtvrtek – 2. kolo
Skvěle si zatím vede Jan Cafourek si vede skvěle. V první kole hrál šest birdie a jedno double bogey, v druhé šest birdie a dvě bogey.Dvě kola po 68 ranách s celkem osmi ranami pod par znamenají umístění v Top 10 na 6. místě (-8).
Ondřej Lieser hrál v prvním kole 68 ran, v druhém 73. S celkovým skore -3 je na 30. pozici.

Leaderboard

.

Úvod
Od začátku září do poloviny října proběhne v Evropě First Qualifying Stage, první fáze kvalifikace pro následující ročník Euroepan Tour. Deset čtyřkolových kvalifikačních turnajů (s cutem po třetím kole) se uskuteční v šesti po sobě jdoucích termínech (sekcích A až D) v Anglii, Německu, Švédsku, Rakousku, Itálii, Francii a Portugalsku.
Filip Mrůzek má za sebou úspěšný průchod první fází v Německém Fleesensee. V následujících dnech budou v rakouském Ebreichsdorfu (sekce C) bojovat o průchod první fází kvalifikace čeští profesionálové Jan Cafourek a Ondřej Lieser.
Loni se zde o postup do druhé fáze neúspěšně pokoušeli Cafourek a Pospíšil.

Leaderboard

Odkazy:     Gofl Schloss Ebreichsdorf     Hřiště na satelitní mapě     Stránky Q-school

.