Byl Santa na PGA Championship?

15.08.2012 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Santa světu dokázal, že opravdu existuje, neočekávaně se totiž objevil i na PGA Championship, kam evidentně přišel zhodnotit Roryho švih?

Jednou z opravdových nevýhod toho, když je někdo Santa, kromě skřítků a idolizace je dlouhá prodleva mezi jeho jednotlivými sezónami a tak evidentně následná nuda. Jednou ročně si odpracuje čtyřiadvacetihodinovou šichtu a pak má 364 dní klid. Takže se asi teď ptáte, ale co tedy dělá v tom neuvěřitelně dlouhém mezičase?

Na jednom blogu na Yahoo se objevila fotografie, která jasně ukazuje, kam Santa chodí, když má volno. Během víkendu se objevil na Kiawah Islandu a užíval si pohled na dokonalý švih Roryho McIlroye. Samozřejmě se za účelem toho, aby nevzbudil zbytečnou pozornost, převlékl do civilu, ostatně můžete ho zhodnotit sami na fotografii. Kdo ví, jestli se někde na Ocean Course nepásli i jeho sobi.

Mimo jiné se na hřišti mezi diváky ukázal i známý americký herec a komediant Bill Murray, který je sám také vášnivým golfistou. Veřejnost si ho pamatuje hlavně díky Saturday Night Live, kterou uváděl a zahrál si i v kultovním golfovém filmu Caddyshack.

Aneta Zárubová