Mladé Buky obarvení od 20. 8. 2018
obarvení Mladé Buky od 20. 8. 2018 pravá
obarvení Mladé Buky top od 20. 8. 2018

Bubeník Springsteena kedíkem na U. S. Open

07.06.2012 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Bývalý bubeník Bruce Springsteena a E Street Band, Vini Lopez, kterému všichni přezdívají Bláznivý pes, se příští týden v San Franciscu představí úplně v jiné pozici, než za svými bubny. Své teplé místo u Springsteena opustil, jelikož ho nechtěl jen slepě následovat. Třiašedesátiletý Lopez kedil Marku McCormickovi už včera a nyní mají před sebou daleko větší sousto.

McCormick, devětačtyřicetiletý head- pro z New Jersey clubu uhrál potřebný výsledek, aby se dostal na U. S. Open, které se hraje na hřišti Olympic Club. A to je opravdová příležitost, která se nesmí nechat jen tak. Lopez si tohe je moc dobře vědom. I nyní totiž hraje pravidelně se svou kapelou, ale moc dobře ví, že na U. S. Open se svým kamarádem pojede za každou cenu.

„Vini je opravdová celebrita,“ přiznal McCormick. Bubeník se nestal kedíkem jen tak ze dne na den. V Jersey se tomuto povolání věnuje již několik let a nyní nadešel čas, kdy může zazářit i na tak prestižním turnaji po boku svého přítele. Lopez se na svou slavnou chvilku v roli kedíka moc těší. „Když jste na pódiu obrovského stadiónu s Brucem Springsteenem a září na vás světla reflektorů a v obecenstvu je úplná tma. Není vidět ani živáčka, i když skandující publikum slyšíme. Na hřišti Olympic to bude jinak, tentokrát diváky uslyším i uvidím,“ říká nadšený bubeník.

Také se přiznal, že ho na turnaj táhne možnost se objevit po boku velikánů jako je Tiger Woods a Phil Mickelson. Jinak Lopez a Springsteen zůstali stále přáteli. McCormick ještě v Grand-slamovém turnaji nikdy nehrál. Nechal se slyšet, že tento svůj pokus bral jako poslední dostat se na Open a zadařilo se.

Aneta Zárubová