Bubbovi fandí i Justin Bieber

22.04.2012 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Bubba Watson a Justin Bieber

Vcelku nečekanou odezvu zaznamenal vítěz Masters 2012, Bubba Watson, když mu večer hned po jeho vítězství zazvonil telefon a na druhém konci se ozval Justin Bieber. Po takové události mnoho hráčů mluví se svými rodinami, nebo přáteli, Bubba to vzal trochu jinak.

Mladý kanadský popový zpěvák je ve Spojených státech velkou celebritou a mnozí vědí, že nejen v USA ho mají v pokojích vystaveného všechny dívky v pubertálním věku. Pravdou je, že i starším ženám se podlamují kolena, když Justin zpívá. I když si z mladíka média poslední dobou hodně utahují a mají tendenci ho podceňovat, nelze mu upřít nesmírný hudební talent. Málokdo totiž ví, že osmnáctiletý Kanaďan Bieber zahraje skoro na každý nástroj a mimo je obzvláště výborným bubeníkem.

Právě Bubba Watson ho zřejmě dokáže ocenit, jelikož si s ním, jako s jedním z mála popovídal bezprostředně hned po svém vítězství. Watson, který 8. dubna porazil v playoff Masters Louise Oosthuizena a poprvé se tak stal držitelem hlavního titulu, novinářům prozradil, že se bavil nejen s Bieberem, ale i s jeho přítelkyní, herečkou, Selenou Gomez.

„Justin Bieber a Selena Gomez jsou jedinými lidmi, se kterými jsem po telefonu tu noc mluvil. Zavolal, aby mi s přítelkyní pogratulovali, byla to pro mě velká pocta,“ řekl Watson, který trochu přeháněl, jelikož mluvil ještě s prezidentem Barackem Obamou. Bubba má ale k Biebrovi daleko blíže, jelikož byl mezi celebritami, které byly v roce 2011na uvádění Biebrova životopisného filmu Never Say Never, v překladu Nikdy neříkej nikdy. Údajně spolu hráli i golf a často o sobě vzájemně píší na svém Twitteru.

O Bieberovi, jehož nové album, Believe, vyjde v létě, se ví, že je dobrým basketbalistou a poměrně slušným hokejistou. Na otázku, jaký je to golfista, Watson odpověděl, že výborně tancuje a zpívá.

 

Aneta Zárubová