Bubba Watson se stěhuje do domu Tigera Woodse

10.03.2013 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Není žádnou novinkou, že Bubba Watson koupil dům v Orladnu na Floridě s cílem stěhovat se letos na jaře. Přece jen ale o svém novém domově neřekl všechno. Nezmínil se, že se jedná o bývalý dům Tigera Woodse.

 „Ano, je to pravda,“ přiznal Watson poté, co se mu podařilo ve druhém kole turnaje WGC-Cadillac Championship zahrát devětašedesát ran a posunout se mezi prvních deset na leaderboardu. „Máme v plánu se do nového domova nastěhovat tento čtvrtek nebo pátek,“ dodal.

 Jeho manželka Angie Watson je nyní s adoptovaným synem Calebem ve Scottsdale, kde pilně připravují vše na stěhování. Primárním rezidenčním místem Watsona bude nyní Orlando. „Než jsem koupil Tigerův dům, viděl jsem zhruba 50 jiných, ale všechny byly moc staré nebo na nich bylo nutno udělat hodně úprav. V domě jsme vše přizpůsobili malému Calebovi, například jsou tam tři velké hrací plochy pro děti,“ vysvětlil golfista.

 Pro místo se rodina rozhodla především kvůli klidu. Watson se tak přidá k dalším profesionálům jako Graeme McDowell, Ian Poulter nebo Justin Rose, kteří mají v Orlandu svůj domov. „O našem rozhodnutí jsem se bavil hlavně s Charlesem Howellem, který má sám dvě děti a vyprávěl mi, jak je Isleworth pro ně vhodný. Jsou zde neuvěřitelné možnosti, počínaje tenisovými kempy, přes golfové kempy a různé další programy pro děti.“ Samozřejmě zde má Watson ale také výborné podmínky pro trénink.Aneta Zárubová