Bubba o životě otce a šampiona

30.05.2012 | Aneta Zárubová | publikováno v rubrice V zahraničí
A A A

Bubba Watson

Bubba Watson si prý stále ještě nezvykl na svůj nový život otce a vítěze Masters.  Vyhrát major a stát se poprvé v životě otcem jsou bezesporu dvě velké životní události. O to víc, když se Bubbovi staly obě najednou.

K jeho jménu se přidal název otec a vítěz hlavního turnaje. „Jsou to pro mě najednou věci, na které jsem nikdy nepomyslel,“ řekl Watson v úterý na Muirfield Village. „Všichni po mně najednou něco chtějí, ne že bych chtěl být zlý, ale chci mít i čas na sebe a na svou rodinu.“

A právě se svou rodinou se v poslední době snažil strávit každý možný okamžik. Společně se svou ženou Angie adoptovali malého chlapce jménem Caleb ke konci března. Byl to zdlouhavý a komplikovaný proces, kdy si nebyli vůbec jisti, jak dopadne. Napevno se dozvěděli, že budou rodiče dva týdny před Masters, kde Bubba předvedl neuvěřitelnou ránu zpoza borovice, porazil Louise Oosthuizena a vyhrál celý turnaj. Najednou z něj byla mezinárodní hvězda.

„Nikdy jsem nesnil až tak daleko,“
svěřil se. Po jeho divoké túře v médiích, ve které se nevyhnul ani show Davida Letterman, se vrátil domů a konečně si začal vychutnávat otcovství. Jak sám podotkl, nebylo to pro něj ze začátku úplně jednoduché. Tento týden si poprvé zahraje od turnaje Zurich Classic.

 

Aneta Zárubová